2733
2739
عنوان

شیائومی چی بخرم؟!🤯

97 بازدید | 20 پست

بچه ها چند روزی هست به فکر این افتادم که گوشیمو عوض کنم می خوام شیائومی بخرم لطفا راهنماییم کنین

به نظرتون چه مدلی بهتره؟!😬

اللهم عجل لولیک الفرج   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نوت ۹ پرو دارم .. 

ولی از کسی که نوت ۱۱ داره پرسیدم راضی هستی گفتی دوربین گوشیش خوبه باکیفیته ولی فیلمبرداریش خوب نیست نسبت ب نوت ۹ پرو

برای همین دودل شدم برای نوت ۱۱ 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2740
من نوت ۹ پرو دارم ..  ولی از کسی که نوت ۱۱ داره پرسیدم راضی هستی گفتی دوربین گوشیش خوبه باکیفی ...

کلا چه نوت هشت چه نه چه ده چه یازده و چه دوازده، پروهاشون بهتره ،خالی هاشون در یه حدن،پروهاشون فقط خوبن، الان نوت هشت پرو بهتر از نوت دوازده معمولی هست 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
یعنی چی فیلم برداریش خوب نیست!؟

یعنی نوت ۹ پرو کیفیت فیلمش بهتره تا نوت ۱۱ 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

البته من بخوام گوشیمم عوض کنم شیائومی میگیرم خیلیم اپشن داره که خبر نداریم گهگاهی تو اینستا میبینم 😂  

برای اینکه حافظه هم خیلی پر نشه عکسارو تو لپتاپ اگر بود بریزید ( تو رم نریزید عکسای من داغون شدن) 

یکیشم اینه قسمت تنظیمات و مدیریت برنامه ها هرچندوقت یکبار باید رفت و حافظه پنهان تک تک برنامه هارو پاک کرد ،، گوشی قبلیم هواوی بود اونم حافظه پنهانش خیلی پر میشد خالی ک میکردم فضای زیادی ازاد میشد

2706