2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، خیلی برات خوشحالم!ان شاءالله به سلامتی زایمان کنی برای همه دعا کن :) من تجربه سزارین ندارم راستش اما بیمارستان ها معمولا یه دست لباس برای بچه می دن، همینطور پوشک بزرگ برای مادر. فکر کنم جز یه دست لباس برای بچه که موقع ترخیص بپوشه و کریر اگه خواستید، چیز دیگه ای لازم نیست.
2728
فلاکس ببر همراهت حتما لباس راحت بپوشه و واس خودش قاشق چنگال یرداره.مشما بزرگ بردار چون لباساتو همه رو در میارن میدن همراهت بیچاره مشما نباشه رو دست باید بگیره.حتما نسکافه چایی بردار.من واس بچه فقط پتو دور پیچم لازم شد دمه صب احساس کردم سرد شد روش انداختم
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
سلام مبارک باشه تو ساک بچه پوشک بزار که تو اتاق عمل میگیرن بر خودتم همینطور لباس نخی بردار بادی استین بلند شلوار کریر اگه لازمت شد لباس تمیز هم بر خودت بردار که موقع ترخیص بپوشی یه کهنه هم بر خشک کردن نینی پتو شورت یکبار مصزف بر خودت عالیع من دمپایی هم بردم
پســــــــــــــــــــرم قلـ💙بـم دخــــــــــــــــترم دنیـ💗ام
2738
اگه بیحسی هستی از ریکاوری که اومدی بیرون تخت فقط بخواب بدون بالش که سردرد نگیری بعدش مرتب چای قهوه نسکافه نوشابه که سردرد نشی مم رعایت کردم اصلا سردرد نداشتم
پســــــــــــــــــــرم قلـ💙بـم دخــــــــــــــــترم دنیـ💗ام
اگه خصوصی باشی همه رو میدن .فلاکسم گفتم چون بعد عمل بی حسی باشی میان میگن زیاد مایعات بخور تا مواد بی حسی از تنت بره .بعد منو 24 ساعت کلا نگهداشتن و چند ساعت قبل ترخیص گیر دادن ک باید شکمت کار کنه بعد بری وگرنه میمونه اگه ب چیز خاصی حساسی از ملین ها مثلا انجیر یا الو ببر باخودت بخور ک کار کنه شکمت
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
الهی به سلامت و دل خوش
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
اهان شیر دوش هم خیییلییی بکارم اومد ی ذره رو براه شدم نشستم و با شیر دوش با سینم کلنجار رفتم بعدم ک اومدم خونه کرم شقاق سینه هیدرودرم فرستادم شوهرم خرید چون سینم با میک زدناش بدجور میسوخت.بسلامتی عزیزم منم پسرم 50 روزشه انشالله مثل من تجربت خوب باشه
2706