2737
2734
عنوان

خیانت

195 بازدید | 13 پست

سلام خانوما.الان خیلیا این مشکله خیانته همسرو دارن متاسفانه مردا خیلی عوضی شدن.همسر من با تینکه ۱۰سال تزم بزرگتره خودم ۲۷سالمه پارسال متوجه شدم ک با یکی از خانمی ک شوهرش مرده و دوتا بچه داره و همشریشون هم هست ارتباط داره شنیدم گفتن ک صیغش کرده حتی ی سری پیاماشونو تو گوشیش دیدم شروع کردم ب گریه و گفتم میخام بزارم برم دوتا دختر دارم یکی ۷ساله و کوچیکه هنوز ی سالش نشده.شوهرم اخلاق نداره هیچ قیافه هم نداره تاحالا ی بار بامن مثه ی مرده با عاطفه رفتار نکرده ولی دیدم با زنه تو گوشیش عکس داشت بهشم میگم همش میزنه زیرش.قسم میخوره دوستدارمو ....منم گفتم برو بگیر اصلا ۱۰تا بگیر ولی اول آن کلیفه منو روشن کن.خیلی دلم گرفته نمیدونم چیکار کنم یاده کاراش میفتم جیگرم کباب میشه هنوزم حس میکنم تلفنی رابطه دارن نمیتونم فراموش کنم من بخدا چیزی از اون زنه یا حتی شوهرم کم ندارم ولی خب خیلی اذیتم کرد حلالش نمیکنم الانم واقعا نمیدونم چیکار کنم😔😔روحیم داغووونه داغوون ب خانوادمم هیچی نمیتونم بگم

چرا نمیتونی بگی؟ خانوادتن مثلا

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

@arty_82    

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

فعلا مهریه رو بزار اجرا بعد از خونه بندازش بیرون اصلا هم بهش محل نزار 

من نمیدونم شوهر بی ریخت و بی اخلاق و هرزه چی داره که شما حاضر نیستید پرتشون کنید بیرون از زندگی 

2738
مدرک جوع کن ابروشو ببر بعدم جمع کن برو

فقط منتظرم ی بهونه ای بیاد دستم ی مدرکی ی آتویی بگیرم ازش بعدش دیگه واقعا از زندگیم پاکش میکنم.باز اگه راهی نظری دارید پیش روم بذارید ممنون میشم.من ب زنه پیام دادم ک چرا همچین غلطی کردی کثافته اشغال زبونشم رو من دراز بود فک کنم هر چی میشه ب شوهرم میگه.از قدیم گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز اینا همو لنگه ی همن دوتاشون عوضیو بی ریخت .این وسط فقط منو بچه هام حیف شدیم حییییف

نمیدونم میترسم ن میتونم بمونم ن میتونم دل بکنم

نمیتونی از یه خیانتکار دل بکنی؟

فقط منتظرم ی بهونه ای بیاد دستم ی مدرکی ی آتویی بگیرم ازش بعدش دیگه واقعا از زندگیم پاکش میکنم.باز ا ...

تو فعلا مهریه رو یواشکی بزار اجرا تا اگه چیزی داره نزنش به پای این زنه بعد آنقدر اذیتش کن تا خودش طلاق بده