2733
2739
عنوان

بیاین به خودمون برسیم دوست جونا

| مشاهده متن کامل بحث + 256654 بازدید | 8303 پست
یه پیشنهاد کسایی که پوستشون خشکه از ماست پرچرب یا ماست محلی برای ماسک هاشون استفاده کنن یه چربی ملایمی رو وارد پوست میکنه و دیگه پوست کشیده نمیشه و احتمالا دیرتر چروک میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام بچه ها،من یه لک قهوه ای کم رنگ افتاد پایین تر از گردنم،خیلی ناراحتم،دکترم رفتم پماد و شامپو بهم داد،زدم ولی اصن تاثیری نداشت، چیکار کنم بچه ها؟ بنظرتون از اون ماسک شیرین بیان بزنم خوبه؟
همه چی تازش خوبه،بجز تازه به دوران رسیدگی 😉😉😉
2740
سلام فتانه جان قهوه توشامپوریختی استفاده کردی؟ من ایندفه شامپو بچه ایروکس خریدم 200گرمی ریختم توظرف شامپوقبلیم 400گرمی بودوتوش یک حبه سیرویکدونه پیازکوچولوریزکردم ویکقاشق چایخوری قهوه ویکقاشق چایخوری فلفل قرمزریختم یکهفته بودبعداستفاده کردم خیلی راضیم.من موهام نرم روغن نارگیل نمیریزم.
سلام ب همه متاسفانه من چند روز سرم شلوغ بود نتونستم بیا و ماسکم کم گذاشتم البته هر روز سدر و آبلیمو رو گذاشتماااا این هفته،هفته ی سوم هستش ک هر روز میزارم از هفته ی دیگه 3بار بیشتر نمیزارم هر شب کرم سی گل می زنم ولی ی سوال دارم احساس می کنم ی مقدار پوستم رو چرب می کنه و این ک بخوام باهاش بخوابم تا صبح شاید ضرر داشته باشه ب نظرم بزنم بعد دو ساعت بشورم و این ک اگه روز بزنم حتما باید ضد آفتاب بزنم بعدش اخه من بیرون نمیرم اصلا