2737
2739
عنوان

‌ ‌‌‌‌‌‌ امام زمانم..

190 بازدید | 30 پست

اللهم عجل لولیک فرج والعافیة والنصر بحق سیدالشهداء

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  

این همه تاپیک امام زمان دیدم ، یا توش دعوت به دعا بود یا متن عربی که هیچی ازش نمیفهمیدم 

اینا هم باید باشن ، ولی در مورد مساله امام زمان اولویتهای بعدین ، یکم به اصل بچسبین

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همه تاپیک امام زمان دیدم ، یا توش دعوت به دعا بود یا متن عربی که هیچی ازش نمیفهمیدم  ...

دقیقا اما خب خیلی از این تاپیکا میترکن امام زمان و فقط برای عجل عجل گفتن میخوایم موقع عمل پا پس میکشیم

2728
وافع بین باشیم بهتره ها  ۱۴۰۰ سال داریم دعا میکنیم 😂😂😂

دعا خیلی موثره ، ولی اولویت جامعه ی امروزی در مورد امام زمان این نیست

هنوز یه عده فکر میکنن امام زمان میاد با شمشیر که سرش دو تیغه ست ، حمام خون راه میندازه و ،.. 

چرا باید برای امامی که اینجوری تبلیغش میکنن مردم دعوت دعات  رواجابت کنن  

برن تو کار تبلیغ ویژگی و شناخت ایشون

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
دعا خیلی موثره ، ولی اولویت جامعه ی امروزی در مورد امام زمان این نیست هنوز یه عده فکر میکنن ام ...

ولی به نظر من اولویت جامعه امروز امام زمانه یه نگاه به تاریخ و اتفاقات اخیر بندازیم میبینیم خداروشکر فقط تو مرحله دعا کردن نیستیم و زمینه ها تا حدود زیادی برای فرجشون امادس همین اربعین سال های اخیر نشون میده یه کربلا با تمام سختی ها و مصیبت های راهش و گرمای طاقت فرساش 22 میلیون زائر داشته در صورتی که کشورای که از لحاظ توریستی در اوج قرار دارن زیر بیست میلیون سالانه توریست دارن و این اربعین ها مسیرش ختم به ظهور چون مردم جهان به واسطه امام حسین امام زمان و میشناسن الانم که امام حسین اوازه اش در تمام جهان پیچیده 

دعا خیلی موثره ، ولی اولویت جامعه ی امروزی در مورد امام زمان این نیست هنوز یه عده فکر میکنن ام ...

صد البته 

این درسته که نکات وحرفهای مثبت وخوب ائمه و بزرگان رو یاد بدهند به من وامثال من 

با ۴ تا عربی و زدن تو سر وگریه زاری که زندگی درست نمیشه ومشکل حل نمیشه .الان من خودم هی گفتم خدایا به خاطر امامها وفرستاده های خوبت مشکل من رو حل کن .الان دیدم حل که نشد هیچی تازه زمان گذشته و بدتر هم شده نتیجه اینکه خودم باید آستین ها رو بالا بزنم .خرافات بسه 😂😂😂😂 هر روز هم به این دین و اماماشون هم چیز جدید اضافه میکنن.😂😂😂😂

2740
ولی به نظر من اولویت جامعه امروز امام زمانه یه نگاه به تاریخ و اتفاقات اخیر بندازیم میبینیم خداروشکر ...

اینها (امام زمان و.).. همش ساخته و پرداخته یه سری از سران مملکت ها هستش از گذشته تا امروز که امثال من و شما رو به خیال آمدن منجی گول بزنن و سر گرم کنن تا از اصل زندگی بیرون بیاییم  و.... 

صد البته  این درسته که نکات وحرفهای مثبت وخوب ائمه و بزرگان رو یاد بدهند به من وامثال من  ...

اگه از خدا چیزی بخوای و با تمام وجود بهش بسپاری مطمئن باش مشکلت حل میشع

مثلا بگی خدایا فردا بدون استرس برم سر امتحان ، بعد باز گوشه ی دلت با خودت بگی نکنه فردا باز استرس بگیرم

این یعنی کامل به خدا نسپردی و نباید انتظار اجابت داشته باشی

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
اگه از خدا چیزی بخوای و با تمام وجود بهش بسپاری مطمئن باش مشکلت حل میشع مثلا بگی خدایا فردا بدون اس ...

خدا آره قبول دارم اما واسطه برای خدا گرفتن رو قبول ندارم 

توسل به امام زمان و.... اینا همه ساختگیه 

اینها (امام زمان و.).. همش ساخته و پرداخته یه سری از سران مملکت ها هستش از گذشته تا امروز که امثال م ...

اصل زندگی یعنی امید به رسیدن به عدالت جهانی 

اگه کسی بتونه این عدالت رو در جهان حاکم کنه دیگه نیازی به منجی نیست ایا  تفکری تا الان تونسته اینکارو انجام بده 

مارکسیسم نتیجش چی شد ؟  همین الان لیبرال ها با جهان چیکار میکنن؟ 

نتیجه ی امپراطوری امریکا بر جهان چی شده؟ 

ایا با رشد عقل بشر و پیشرفت تکنولوژی جهان عادل تر شد و دیگه اوکراین و روسیه باهم نمیجنگن ؟

نتیجش شده جنگ و بی عدالتی 

این نیاز بشر برای نجات از وضع موجود و نیاز به منجی منطقیه

❌❌ لطفا لایک نکنید ❌❌
اینها (امام زمان و.).. همش ساخته و پرداخته یه سری از سران مملکت ها هستش از گذشته تا امروز که امثال م ...

من نمیدونم شما اعتقاداتتون چیه و چیو قبول دارین اما اعتقاد به منجی در همه ادیان هست و تاریخ انقدر طولانی و تکراریه که اگه بهش نگاه بندازیم خیلی راحت میتونیم ازش عبرت بگیریم 

2706