2733
2739

بعد از اینکه موهامو رنگ کردم هم وز شد و جنسش داغون شد هم کلی موخوره گرفت کلا خشک شد

الان کوتاه کردم قسمت های پایین که رنگ و موخوره بود

یه شامپو و یه نرم کننده که قیمت هاشم خیلی بالا نباشه بهم معرفی میکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شون بگیر فکر کنم ۵۰ باشه اون که عصاره جنسینگ داره موهات لخت میشه فقط کف سرت نزار بمونه هم میخاره هم ریزش میاره

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
2740
شامپو چی بزنم خوبه؟

من اوه میزنم😁تازه موهام رنگ میکنم فقط با همین نرم کننده میشورم اینام خودشون شامپو هستن تو که موهات کوتاه کردی راحتی.چند دست شامپو بزنی خشک میشه موهات

از همه چیز خستم💔اکثر کامنتهای منو با لحن مهربون و بدون نیش و خشونت کلا بخون(⌒‐⌒)
سوال منم هست. شامپو مخصوص و ماسک مو و اسپری دوفاز میزنم انگار نه انگار . 😔

روغن کراتین بزن خوبه هم نرم میکننه هم ابرسانی.سریتا و اینا هم خوبن .دوفاز منم داشتم به درد نمیخورد

روغن کراتین بزن خوبه هم نرم میکننه هم ابرسانی.سریتا و اینا هم خوبن .دوفاز منم داشتم به درد نمیخورد

ممنون عزیزم . روغن کراتین رو به همین اسم میفروشن؟ بعد حمام باید استفاده کرد یا قبلش؟

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ