2737
2734

یه نفر اومده تو زندگیم وقتی باهاش حرف‌میزنم خیلی دخترونه ست رفتاراش ...صحبتاش . ازکجا باید بفهمم مشکل جنسی‌نداشته،باشه یه وقت  

ببخشید خندم گرفت

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی وقتی صداشون زنانه باشه مشکل دارن؟؟یا میشه باخصوصیات مردانه ، هم مشکل داشته باشن

آره عزیزم هورمون تستسترون کمه

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
2728

این چیزا معمولا پیچیده ست، بهتره که مراجعه کنید به مشاوره، ازونجا میتونی متوجه بشی 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
2738

حرفو بکش سمت حرفای جنسی یا موضوعات زنونه ببین واکنش چیه یا راجب افراد همجنسگرا حرف بزن ببین طرفداری میکنه ازشون یا نه 

راستی اگه ازت گواهی بگارت خواستن شمام پسررو ببرید آزمایش 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
این چیزا معمولا پیچیده ست، بهتره که مراجعه کنید به مشاوره، ازونجا میتونی متوجه بشی 

دقیقا

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

من رفتار و صدای مردونه خیلی برام اولویت داره و همون اول زد میکردم چه برسه به مشکل جنسیتی 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2706