2733
2734

دنیا به شوهر خلاصه نمیشه این همه آدم بدون همسر دارن رندگی میکنن یا جدا شدن و دوباره ازدواج کردن و خوشبختن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دنیا به شوهر خلاصه نمیشه این همه آدم بدون همسر دارن رندگی میکنن یا جدا شدن و دوباره ازدواج کردن و خو ...

آره ولی وقتی یه دختر با کلی عشق و امید و آرزو میشینه پای سفره ی عقد دوست نداره این اتفاق براش بیوفته انگار دنیا رو سرش خراب شده🙂

خداوندا شبم را روز گردان...

عزیزم در مورد طلسم تو تایپیکات خوندم. زندایی منم تو کار طلسم و اینهاست و با خونواده مون هم بده.ما دم خونه دخترخاله ام. تو اتاق خواب عروس خاله ام این طلسمها رو دیدیم.فعلا داریم باهاش مدارا میکنیم تا بیش از این سرمون نیاره. یعنی میگم اینا راسته کاش بری بازکنی. 

عزیزم در مورد طلسم تو تایپیکات خوندم. زندایی منم تو کار طلسم و اینهاست و با خونواده مون هم بده.ما دم ...

نمیدونم کجا برم که مطمن باشع

چون بعضی دعانویسا بدتر گند میزنن🤦‍♀️

2738
نمیدونم کجا برم که مطمن باشع چون بعضی دعانویسا بدتر گند میزنن🤦‍♀️

ببین خالت چیکار کرد و کجا رفت که زندگی دخترش خوب شد. باور میکنی همین زندایی من یه دوماد داره دهنش قفله. گوش به فرمان شونه. معلوم نیست چی به خورد بدبخت دادن

تازه زندایی من کارش از طلسم هم به رد بود.یه خواستگار عالی هم داشتم که رفته بود از داییم تحقیق کرده بود. بعدش پیداشون نشد . پدر اون پسره به بابام گفت معلوم نیست چی پشت سردخترتون برادرزنت گفته که پسر من یک پا ایستاد و گفت نمیخوام

آره ولی وقتی یه دختر با کلی عشق و امید و آرزو میشینه پای سفره ی عقد دوست نداره این اتفاق براش بیوفته ...

خیلی سخته ولی هرچقدر زودتر به خودت بیای و بتونی باهاش کنار بیای به نفع خودته عزیزم سعی کن جای اینکه وقتتو صرف فکر کردن به گذشته کنی برای ایندت برنامه ریزی کنی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
تازه زندایی من کارش از طلسم هم به رد بود.یه خواستگار عالی هم داشتم که رفته بود از داییم تحقیق کرده ب ...

وای خدا لعنتش کنه دایی هارو هم چیزخور میکنن اینا

وگرنع دایی من طلبه است انقد آدم مومنی بود الان برده ی زنشه پشت سر من کلی تهمت زده

وای خدا لعنتش کنه دایی هارو هم چیزخور میکنن اینا وگرنع دایی من طلبه است انقد آدم مومنی بود الان برد ...

بله گلم چیزخور میشن. دایی من تو آب سم ریخته بود تا پدربزرگم رو بکشه ولی خدا رحمش کرد از اون آب نخورد