2737
2739
عنوان

نوزاد شش روزه ام سینه نمیگیره

5114 بازدید | 22 پست
سلام. پسرم سی و شیش هفته به دنیا اومد. دو کیلو و ششصد وزنشه. از روز اول تو بیمارستان بدقلقی رو شروع کرد. نوک سینه هام ورم داره فکشم ضعیفه نمیتونه خوب بگیره. با شیر دوش میدوشم در حد یک قاشق غذاخوری شایدم کمتر شیر جمع میشه. هر چی بیشتر میگذره میلش به گرفتن سینه کمتر میشه. سه روزه بهش شیر خشک بیومیل میدم (که متاسفانه شکمش کار نکرده از دیروز). دلم نمیخواد از شیر خودم محروم بشه. ضمنا چون زود دنیا اومده کمی زردی داره نمیتونم گرسنه بذارمش چکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید
سلام.منم شرایط شمارو داشتم.اشتباه کردمو بش شیر خشک دادم.شیر خودتو بدوش با قاشق بده.سینتو بذا دهنش و قطره قطره شیر بریز روی نوک سینت تا کم کم مک بزنه.من شرایط روحی خوبی نداشتم و بی تجربه. برا همین نتونستم.سعیتو کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخی گلم دقیقا عین پسر من
اما میخام دلمو بزنم به دریا و بهت بگم اگرم سینه نگرقت خودتو اذیت نکن منم همین جوری شد پسرم سه روز رفت زیر دستگاه منم هییییچی بلد نبودم و افسرده هم بود این شد که پسرم شیر خشکی شد
تلاشتو بکن اگرم نکرفت فدای سرت چون من خودم تا مدتها حودمو سرزنش میکردم و هی داشتم افسرده و افسرده تر میشدم در حالیکه پسرم اگه شیر نمیخورد زردیش بالاتر میرفتو مجبور میشدن خونشو عوض کنن
بخاطر گرسنگیش خ حرص میخورم. آخه چطوری بچه رو گرسنه بذارم با شیری که به زور با شیردوش در حد یه قاشقه. پسرم زیر سینه انقدر تقلا میکنه و عصبی میشه خوابش میبره ولی حتی یه مک درست و حسابی نمیزنه
نازی جون من شیرمم زیاد بود اما سینه نمیگرفت لباسام از شیر خیس خیس بود اما بچه لب بهش نمیزد اما شیشه رو فوری میک میزد اینقدر حرص نیخوردم شیرم سرریز میکرد و پسرم نمیخورد الانم یادش میافتم اعصابم بهم میریزه
2738
2706