2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره چندبار این دلیل رو بیاره

شاید دفعه‌هلی اول قبول کنم و چیزی نگم

البته به این هم بستگی داره که مسئله چقدر بزرگ و مهم باشه

ولی خب اگه نخوام این تکرار بشه بهش میگم تو وقتی بهم دروغ میگی من بیشتر ناراحت می‌شم و غصه می‌خورم دلم میخواد شوهرم باهام صادق باشه

البته من مجردم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

موقع ازدواج قول داد منو از شهر خودمون نبره. توی عقد که بودیم الکی چند ماه منو توی شهر خودمون می برد خونه ببینیم واسه خریداما همه ش الکی بود. بعد مدتی شهر خودشون خونه خرید. گریه کردم گفتم تو قول دادی گفت فعلا خریدم بعد موقع عروسی میفروشم ولی بعدا انکار کرد و گفت قول ندادم و نمیتونم کارم رو منتیل کنم. ۲۰ سال شهر خودش منو نگه داشت.طی این هما سال هیچوقت دروغ دیگه ای نگفت البته اینکه اصلا حرف نمیزنه که بخواد دروغ بگه بی تاثیر نبوده مثلا در روز جز سلام که اونم طوری میگه که فقط خودش میشنوه و چند جمله دیگه مثلا بچه ها ناهار چی خوردن و جملاتی از این دست 😁😁😁😁

موقع ازدواج قول داد منو از شهر خودمون نبره. توی عقد که بودیم الکی چند ماه منو توی شهر خودمون می برد ...

چرا کم حرفه؟

با همه کم حرفه با فقط با تو 

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!» 
2740