2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فرش فشنگ نیست 

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

قشنگه ولی یکم خشکه🥲😐من ساده تر ترجیح میدم و صمیمی تر

ایندفعه ریسک میکنم. قول میدم. هر چی شد شد... مهم اینه که پشیمون نشم از انتخاب هایی که نکردم بخاطر ترس و تنبلی...                                                                                                                                                   ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!
2740
پتینع چیه؟؟ به نظدت این سبک برای تازه عروس خوبه؟؟؟ک وسایلش رو همچین مدلی بگیره

من دو سال پیش وسایلم رو خریدم.الان تو بازار هم همینا هستند

اگه قصد بچه نداری.رنگ استخونی بگیر خیلی شیکه

من طوسی پررنگ خریدم چون دوتا بچه کوچک دارم

ترکیب سفید استخوانی و مشکی جذاب تره

تو مرا جان وجهانی
اصلا خوشم نیومد سقفش که داغونه  مدل پرده ها قدیمیه  مبل چستر هم از مد افتاده رنگ طلایی ...

میشه اگه ۵کسی داری از خونه‌مدرن بفرستی واقعا کمک بزرگی میکنی به کسی ک نه خواهر داره نه مادر و فردا میخواد بره برای خرید...من خودمم اصلا سلیقه ندارم....

2706