2733
2734
عنوان

دکترنااُمیدمون کرد کمکککک😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3541 بازدید | 229 پست

برا سیاتیک که فقط و فقط باید یه مدت استراحت کنه،دیسکشون هم اگه بزرگ نباشه یا پاره نشده باشه عمل نمیخواد نرمشهای اصلاحی،آب درمانی،مگنت تراپی،اوزون تراپی  و .....

ببرید دکتر دیگه ،خواهرشوهرم دیسکش شدید بود و پاش کوتاه شده بود پارسال عمل کرد ولی دکترش خیلی خوب بود تا جایی که بشه کسی رو بیخود عمل نمیکنه انگشتاش رو به داخل خم شده بود و حس پاش کم شده بود

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای وای، پس ما هم عمل نکنیم بهتره ممنونم که جواب دادین، مادرتون برای تسکین درد چیکار میکنن

خواهش عزیزم

استخر میره و زیاد توی آب راه میره

اونجا یه سری ورزشای خاصم هست که مربی بهش اموزش میده فکر کنم تخصصش فیزیوتراپی داخل آبه

اخر شبم که میخواد بخوابه مدام کمرشو براش چرب می کنم اصولا با روغن نارگیل یا سیاهدونه

یادت باشه یه روز برمیگردی به عقب نگاه می کنی و‌ به همه اون چیزایی که گریه دار بود میخندی
برا سیاتیک که فقط و فقط باید یه مدت استراحت کنه،دیسکشون هم اگه بزرگ نباشه یا پاره نشده باشه عمل نمیخ ...

پاره شده دیسکشون😭😭

میدونید کارشون کی بوده

ممنونم از راهنماییتون 🌺 

2731
ببخشید رگ گیری چیه؟

کسایی هستن که اصولی جای رگ های بدن رو یاد دارن و با نرمش های مخصوص بازشون میکنن.

طوری که اون آقا با زانو رفت روی باسن و کمر همسرم.

گفت هر چی دوست داری جیغ بزن اما خیلی تاثیر داشت

2706