2733
2734
عنوان

شوهرمو دیدم دلم رفت...

1407 بازدید | 40 پست

اگه درجریان تاپیکام باشین میدونین درجال طلاقیم

امروز تو دفتر وکیل با شوهرم جلسخ داشتیم 

خیلی احساسی شدم 

قرار بود سفت و محکم بگم طلاق ولی نتونستم

گفتم چقد دوسش داشتم گفتم دلم نمیخواست اینجوری بشه اونم میگفت منم دوسش داشتم ولی اشتباه کردی به حرفم گوش ندادی...

همش وکیله میگفت حیفه بخاطر این چیزا زندگیتونو خراب کنید بهم فرصت بدید و برید مشاورع و ...اون همش میگفت فایده نداره ۴ ماه گذشت هیچی درست نشد

من دلم شکسست که انقد دوسش دارم انقد براش گریه کردم ولی اون زاحت منو از زندگیش بیرون کرد

هرکسی دیگه جای من بود فحشش میداد ولی من😔😔

خداوندا شبم را روز گردان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طلاق نگیر امضا نکن کشش بده تا سرد شه

وقتی به هدفم رسیدم این آهنگو با صدای خودم استوری میکنم 😎امشب دلم میخواد تا فردا مِی بنوشم من ،زیباترین جامه هایم را بپوشم من😊😍با شوق بی حد باغچه هایمان را صفا دادم 💃امشب تا میشد گل توی گلدون جا دادم ،بعد از جدایی ها، آن بیوفایی هااااا فرداااا تو می آییییی تو می آییییی😍😍😍😍😍😍😍از خونه ما ناامیدی ها سفر کردهههه😍😭گویا دعاهایِ منِ خسته اثر کرده😭😭من لحظه هارا میشارم تا رسد فرداآن لحظه های خوب در آغوش گرفتن را بعد از گسستن ها آن دلشکستن هااا فردا تو می آیی😍😍😍

کسی ک نخواستت ،نخوادش

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟
2738

عزیزم بهش پیام بده یا زنگ‌بزن بگو دلت واسش تنگ شده 

شانستو امتحان کن 

بگو بدون تو نمیتونم دوست دارم

حیفه بخدا هم اون شما دوست داره هم شما اونو

بلاخره دل اونم نرم میشه سنگ که نیست

I was good on my own 

ببین عزیزم مردها با ما تفاوت دارن

خودت بهتر میدونی چ حسی براش بوجود آوردی که اون در برابر احساس تو اهمیتی نداد و رفت.

خیلی سخته می فهمم

اما یه نصیحت ... زندگیتو برا نصیحت این خاله زنک و اون خاله زنک اینجا پهن نکن.

از چهار تا آدم درست مشورت بگیر

اینجا اونی که تو سری خور شوهرشه جیک نمیزنه میاد بهت میگه بزن تو دهن شوهرت