2733
2739
عنوان

شپش سر

135 بازدید | 24 پست

بچها دیشب دخدرم گفت سرم میخاره من چک کردم چیزی ندیدم فک کردم سرشو چیزی کنده مثلا

امروط بردمش حموم بعد حمومم گفت سرم میخاره 

چک کردم با ذره بین اولی ک ب شپش مبتلا شده و ی دونه شپش دیدم تو سرش 

رشک ب ساقه ی موهاش چسبیده

توروخدا بگید چیکارکنم

من خیلیییی چندشم میشه و واقعا وسواس دارم

کل روبالشیارو رو روکش تشکارو باز کردم گذاشتم دارن میجوشن

چیکارکنم زودتر راحت شیم از این لجن

تو عمرم هیچ وقت شپش نگرفتم و چون موهام بلنده میترسم خودمم بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش  برو داروخونه یه سم مخصوص شپش هست بهت میده چند بار باید بزنی به موهاش میرن

اخه ی دونه شپش بود بقیش رشک بود چسبیده ب ساقه مو الان باباش رفته داروخانه بخره ی سری چیزا 

گفت فردام بریم بهداشت ببینیم باید چیکارکنیم

ولی راه کاری اگ دارید بگید

2728
اخه ی دونه شپش بود بقیش رشک بود چسبیده ب ساقه مو الان باباش رفته داروخانه بخره ی سری چیزا  گفت ...

اصلا نگران نباش طبیعیه یک هفته دنبالش بگیری و رعایت ها انجام بدی دیگه ی دونه هم باقی نمیمونه

سر خودتم حتما بده کسی برات نگاه کنه،برو داروخانه شونه دندونه ریز فلزی بخر با یه شامپو مخصوص شپش باید یکی دوهفته هر روز سرشو با اون شونه بکشی تا وقتی پاکسازی کامل میشه

پنج ماهه تو سایت نبودم حتی یه نفرم نبود بگه خدایا این کاربر چیشد چرانیستش😏😅😅😅بالاخره گوشیمو درست کردم و اومدم 
2740
سر خودتم حتما بده کسی برات نگاه کنه،برو داروخانه شونه دندونه ریز فلزی بخر با یه شامپو مخصوص شپش باید ...

الان شوهرم رفت شونه و هرچی ک باید بخره از داروخونه گفتم به تعداد بخر هرکی شونه ی خودشو داشته باشه

خدایا این چ کوفتی بود ازکجااومد دیگه😭😭😭😭

اخه ی دونه شپش بود بقیش رشک بود چسبیده ب ساقه مو الان باباش رفته داروخانه بخره ی سری چیزا  گفت ...

منم دوماه پیش سر دخترام پر بود اینبار پودر لباسشویی فرقی نداره دستی یا ماشینی زدم ب سرشون خوب تا چند دقیقه سرشون با کف  ماساژ دادم بعدش واقعا همشون از بین رفتن تا یه هفته هر روز شونه میکشیدم و رشکهای تو خالی از سرشون درمیومد 

پنج ماهه تو سایت نبودم حتی یه نفرم نبود بگه خدایا این کاربر چیشد چرانیستش😏😅😅😅بالاخره گوشیمو درست کردم و اومدم 
الان شوهرم رفت شونه و هرچی ک باید بخره از داروخونه گفتم به تعداد بخر هرکی شونه ی خودشو داشته باشه خ ...

درکت میکنم واقعا چندش آورن متاسفانه بعضیا شپش دارن اصلا مراعات نمیکنن،من دیگه از بس ترسیدم دکتر دندونپزشکی و ارایشگاه جاهایی ک باید دراز بکشی رو تخت وقتی میام خونه فوری سرمو با شونه مخصوص میکشم اینجاها مطمئنم شپش هست