2733
2734
سلام میشه بگین روششون چیه؟؟؟

سلام عزیزم . تا جایی که من اطلاع دارم اینکه کلا فضای مجازی قطع بشه و حتی کتاب و اسباب بازی موزیکال ‌و کاردرمانی گفتاردرمانی هم نبری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کجا میتونم در موردش تحقیق کنم منم بعد از دو سال درمان هنوز هیچ جا نیستم

تو ایتا یه کانال دارن که ویس های خودشون و مادرهایی که بچه هاشون خوب شدن هست تو گوگل سرچ کنی میاره

2740

خدا بهتون کمک کنه و توان بده

من اطلاع زیادی ندارم اما این کاربر عزیز @سارا(مامان_امیرپرهام)۱

آبی نمیشه نمی‌دونم چرا،ولی سرچ بزنید ایشون خیلی میتونن تو این زمینه بهتون کمک کنن

هـر چـیز که در جستن آنـی، آنـی🧡🌤️🌻
4 سال و ده ماه از دو سال و نیمه گی درمانشو شروع کردم 

خداحفظش کنه . پسر من ۳ سال و ۲ ماهشه . دوماه پیش دکتر شاه فرهت مطمئن گفت که اوتیسم خفیف داره . قبلش خیلی جاهای دیگه بردم روانپزشک ،دکتر مغز واعصاب اما شک داشتن

سلام عزیزم . تا جایی که من اطلاع دارم اینکه کلا فضای مجازی قطع بشه و حتی کتاب و اسباب بازی موزیکال ‌ ...

عزیزم از کجا متوجه شدی چه علائمی داشت کوچولوتون

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

[QUOTE=309391046]عزیزم از کجا متوجه شدی چه علائمی داشت کوچولوتون[/QUOTE

من تقریبا از ۱ سالگی یه چیزایی متوجه شده بودم . پسرم بای بای نمیکرد ،اشاره نداره ، هنوز صحبت نمیکنه یه چیزای نامفهومی با خودش میگه فقط .دیر راه افتاد دیر نشست خیلی علاقه داشت اجسام رو میچرخوند . 

2706