2733
2734
عنوان

میخوایم بریم خواستگاری

157 بازدید | 12 پست

با خالم میخوایم بریم خاستگاری برای پسرش معرفشون من بودم اسرار کردم منم برم قبول کردم

خالم بار اولشه میره میگه نمیدونم باید چی بگم چی بپرسم کم رو هم هست 

به نظرتون چیا باید بگیم و بپرسیم ؟

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختره راضیه؟

لطفا قبل از درخواست دوستی دادن امضام رو بخونید:)من با این کاربری فقط مشکلاتمو تایپک میزنم و از بقیه سوال میپرسم😇...! فعالیتی توش ندارم..." کاربری دیگم که باهاش فعالم @کوفت_میقولی هستش😘❤️پس درخواست دوستی تون رو به اون بفرستید با این کاربری درخواست دوستی نمیپذیرم❤️‍🩹

راجب آبو هوا و گرونیا حرف بزنید بعد یهو تو بگو خب بریم سر اصل مطلب....پسرمارو به غلامی قبول میکنید😬

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
سن. تحصیلات. قیافه. بقیه رو شما نباید بگین پسره و دختره باید حرف بزنن

خب برای اطلاعات کلی باید چیزی در اختیار داشته باشی

قبلا هم دیگه رو دیدن؟ که میخواین خواستگاری برین آخه طرف ما اول دختر پسر چند سری صحبت میکنن بیرون بع ...

نه سنتی هس اول مادر داماد دختر و خانوادشو میبینه اگه اوکی بود از نظرشون زنگ نیزنن به مادر دختر اگه شرایط اونم بپذیرن بعد  داماد میارن واسه صحبت اصلی اگه هر دو هم دیگه رو پسندیدن باز جلسه بعد اشنایی بزرگترا پدر و فلان بعد باز چند جلسه دختر و پسر صحبت میکنن به توافق رسیدن تامام

نه سنتی هس اول مادر داماد دختر و خانوادشو میبینه اگه اوکی بود از نظرشون زنگ نیزنن به مادر دختر اگه ش ...

برای ما سنتی اینطوره 

آها منظور منم این بود بعد چند جلسه صحبت پدرا میان واسه صحبت اصلی

برای ما سنتی اینطوره  آها منظور منم این بود بعد چند جلسه صحبت پدرا میان واسه صحبت اصلی

اره دیگه منو خالم میریم کس دیگه نیس واسه همون میگم نمدونم چی بگیم