2733
2734
عنوان

زایمان سریع

235 بازدید | 29 پست

چیکار کنم زودتر زایمان کنم

الان ۳۷ هفته و سه روزمه یعنی تو هفته۳۸ هستم

میخوام تا هفته ۳۹ زایمان کنم راهکار بدین😂

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸

یعنی میخوام هفته دیگه زایمان کنم 👌😂

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عجله ت برا چییه؟بچه یه روزم تو دل مامانش بمونه ب نفع خودشه هااااااااا.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
رابطه بدون جلوگیری  پله نوردی  شیاف گل مغربی

شیاف گل مغربی رو میشه سر خود استفاده کرد؟؟؟ 

یا دکترم بگم؟ 

مگه دست توئه؟ 😁😁 ماه آخر خیلی مهمه. بزار زندگی شو کنه 

طبیعی تا چهل جا داری. اونم خیالت تخخخت. بچه های حالا نیا هستن 😅

🇵🇸🇮🇷🖤 از این به بعد راحت مسخره اش کنین                         به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
سزارین کن خیلی راحت

نه تا جایی که بشه طبیعی میخوام👌

چه کاریه خوبزار موقع خودت  چرا میخوای روند زایمان رو جلو بندازی

چون واقعا خسته شدم 

اصلا خواب ندارم

یکسره با شوهر بدبختم دعوا میکنم اونم هیچی نمیگه تازه صبح بدون خداحافظی رفت من نشستم از صبح دارم گریه میکنم😭

عجله ت برا چییه؟بچه یه روزم تو دل مامانش بمونه ب نفع خودشه هااااااااا.

خسته شدم

مگه دست توئه؟ 😁😁 ماه آخر خیلی مهمه. بزار زندگی شو کنه  طبیعی تا چهل جا داری. اونم خیالت تخخخ ...

😂👌

اره میشه . همون روز کیسه آب میترکه

کیسه اب پاره بشه چی میشه؟ 

از خونمون تا بیمارستانی که میخوام برم ۸۰ دقیقه راهه