2737
2734
عنوان

باطل السحر با کاسه اب شنیدین؟

233 بازدید | 10 پست

شنیدین که یه کاسه اب میگذارن و بعدش هر چی دعا و طلسم باشه تو کاسه ظاهر میشه؟ 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی سری ی جا رفتیم با خواهرم ،اسم خودمون و افراد درجه یک نزدیک بهمون رو نوشتیم مثلا من خودم وهمسرم و اسم مامان وباباهامون نوشتم ،ی چند نفر دیگه هم بودن،بعد از حدود یک ساعت ونیم ،تو قابلمه که جلو خودمون خالی بود فقط آب بود اولش کلی قفل ودعا در آوردن 😥😑

2731
ی سری ی جا رفتیم با خواهرم ،اسم خودمون و افراد درجه یک نزدیک بهمون رو نوشتیم مثلا من خودم وهمسرم و ا ...

میشه شمارشو بدی بهم لطفا 

بعدش قشنگ اشاره میکرد بهمون اون فرد دعانویس که این مال تو هست ،برا من س تا قفل سردی بین زوج وزوجه ان ...

از کجا میشه به این بنده خدا دسترسی داشت؟ 

بعدش قشنگ اشاره میکرد بهمون اون فرد دعانویس که این مال تو هست ،برا من س تا قفل سردی بین زوج وزوجه ان ...

ببین من واقعا گیرم، میشه ادرس یا تلفنش و بدی 

2740
بخدا ندارم ،اینکه خودمم نرفتم،به زور بردنم ،خواهرم ودوستش ،قضیه واسه حدودا هفت سال پیشه

آدرس و نداری؟ 

نمیتونی از خواهرت آدرس یا تلفن و بگیری؟ 

به من گفتن اگه باطل نکنم طلاقم حتمی عه😢

ببین من واقعا گیرم، میشه ادرس یا تلفنش و بدی 

باور کنید ندارم ،متوسل به قرآن بشید خیلی بهتره خیلی ،ولی ی کانال تووتلگرام هست که ی بانوی معنوی ادمین هستن و پاکسازی می‌کنندو با قرآن کار می‌کنند عالیه،آموزش‌های رایگان هم دارن،سر کتابشون وراه حلهاشون بی نظیره movakelterapy@