2737
2739
عنوان

خواب

34 بازدید | 2 پست

از پارسال محرم تا امسال

2بار خواب کربلا دیدم

قشنگ زیارت کردنش همش یادمه

یادش مبفتم کیف میکنم

روحانی کاروان بهم گفت هرکسی مهر حسین به دلش راه بده هیچوقت سمت گناه نمیره

یه پسر اتیسمی دارم حرف نیمزنه

بار دوم خواب دیدم وسط یه صحنی نشستم 

شروع میکنه داد زدن میگه داداش داداش

از پشت دیدم یه اقای قد بلند هیکلی

لباس مشکی تنش بود خیلی لباسش خاکی بود

یه پرچم رو شونه راستش وصل بود

برگشت بهم گفت بیا اینم شفای پسرت

هنوز ک هنوزه پسرم حرف نمیزنه ولی

برگشت گفت من باید برم دیگه

تو خواب با پسرم خاستیم بیایم بیرون از صحن

دیدم بالای صحن نوشته باب السکینه 

کسی میدونه کجاست؟؟؟ 

چه جالب ان شالله پسرت شفا بگیره

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.