2733
2739
عنوان

سر عقد اینا روبهم دادن

461 بازدید | 18 پست

حلقه و ساعت مچی 

زیرلفظی هم یه سکه پارسیان

نشون و چادررنگی هم که نامزدی دادن

دیگه نه سرویس طلا نه لباس نه کیف و کفش نه آینه شمعدون

هیچیییییییییییی

ماهم به روشون نیووردیم گفتیم اساس کشی دارن وقت نکردن...

حتی واسه اصلاح که رفتیم مادرشوهرم بعدش زنگ زد گفت کاش وکس نمیکرد بند مینداخت واسه خودش میگماااا پوستش شل میشه( مدیونید فک کنید نگران جیب پسرش بوده)

خداوندا شبم را روز گردان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرشوهر منم اولین بار که اومدن خواستگاریم گفتن همسرته و جیبش و ماهم کاری نداریم. هفت سال بعد که عقد کردیم هرچی میگفتم میگفت چشم هرچی میخوای بگو چیزی رو دلت نمونه. بهترینا رو گرفتم از لجم سرویسمم صد و ده گرم خریدم و ...

2738
عزیزم گرانی هست درک کنید و راضی باشید ازشون

درک کردم که کارم به اینجا رسید عزیزم

دارم میگم برای دخترا درس عبرت شه برای بعضی خانواده ها درک کردن کار خوبی نیست باید به روشون اورد

تاپیکای قبلمو بخونی متوجه میشی

زندگیم بخاطر اینکه از مشهد سوغاتی فقط نبات اوردم بهم خورد

مادرشوهر منم اولین بار که اومدن خواستگاریم گفتن همسرته و جیبش و ماهم کاری نداریم. هفت سال بعد که عقد ...

آفرین ولقعا

زنی که خرج داره ارج دارا

عیب نداره محل نذار. نذار چیزهای الکی از الان بینتون کدورت ایجادکنه

عزیزم تاپیکامو بخون

خودشون زندگیمو خراب کردن من کا اهمیت نمیدادم ب این چیزا

عزیزم شما جدا شدید؟ نمیدونم بعضی آدما جرا آنقدر قدر نشناس شدن منم خیلی درک کردم ولی کاش نمیکردم انق ...

درحال جدایی ایم 

آخه درک باید متقابل باشه عزیزم

هی هیچی نگی فک میکنن برات مهم نیست بدتر میشن

البته همه اینجوری نیستن

درحال جدایی ایم  آخه درک باید متقابل باشه عزیزم هی هیچی نگی فک میکنن برات مهم نیست بدتر میشن ...

دقیقا 

منم در حال جدایم این همه خوبی کردم ولی فقط فقط به خدا واگذار کردم خدای مهربونو بزرگ من خودش جوابشونو میده