2737
2739
لطفا راهنماییم کنید.میخوام بدونم اگه مرحله سوم واکسن هپاتیت توی دوران بارداری بیفته مشکلی پیش میاد؟
یا همه مراحل باید قبلش باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلناز خانم گل................زدن واکسن هپاتیت در بارداری بی ضرره.................اما به خاطر احتمالات نمیزنن............البته تو انستیتو پاستور میزنن.............خانمی شما میتونید مرحله سوم رو تا یکماه بعد بزنید..........در ضمن اینم بگم من کارشناس بهداشتم و واکسیناتور انستیتو پاستور بودم............پس با اطلاع کامل اینو میگم
2738
به نظر من برو واکسن کزازتو بزن.............از نظر سرخک و سرخجه هم چک کن ببین ایمنی داری یا نه........در مرحله بعد اگر لازم بود برات MMR رو میزنن.............بعد از واکسن MMR تا سه ماه نمیتونی باردار شی............در نتیجه یه فرصت 3 ماهه داری تا نوبت اول و دومو بزنی..........نوبت سوم هم انشالله اگر باردار باشی تو انستیتو پاستور میزنن برات........و اگر باردار نبودی هم که با خیال راحت میزنی