2737
2734
سلام . من 33 روز هست زایمان کردم و بخیه های جذبی همون حدود ده روز جذب و الان خوب شده ولی یه سری بخیه با نخ غیر جذبی هم دارم چون بخیه زیاد بردم ولی هنوز نیفتاده از شما کی افتاده . دکترم گفت تا یک ماه می افته ولی هنوز ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماری..بخیه های بیرون ینی کجا داخل ینی کجا
من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728
من دوهفته دگه زایمانمه..بخیه مگه دوسه تا نیس فقط؟؟همون ناحیه پرینه میگن برش میزنن ...مگه چنجا بخیه میخوره
تو مقصری اگر من دیگر ” من سابق ” نیستم من را به من نبودن محکوم نکن! من همانم که درگیر عشقش بودی! یادت نمی آید!؟ من همانم! حتی اگر این روزها هردویمان بوی بی تفاوتی بدهیم!
2738
بهارم سلااااااام. بنظرم برو پیش متخصص. منم خیلی بخیه خوردم و طول کشید تا بیفته. تا 60 روزم خونریزی داشتم. پدرم درومد. ممکنه بخیه هات نیاز به کشیدن داشته باشه برو دکتر زنان ببینه.
و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
سلام تیلانا عزیزم خوبی چقدر دوران انتظار زود گذشت و حالا نی نی هامون کارمون هستن پیت که توی یه تاپیک دیگه هم گذاشتی را دیدم دقیقا منم مثل تو درگیر بچه داری شیر دادن و آروغ گرفتنم دیگه چه خبر خوبی ممنون که راهنمایی کردی حتما میرم دکتر چون دوران بارداری هم پیش متخصص میرفتم و پیش همون زایمان کردم دکترم هست