2733
2734
عنوان

طلاق بخاطر خیانت +نگرانیای من

1506 بازدید | 42 پست

سلام دوستان

ده ماه پیش خیانت طولانی مدت ومکرر همسرم برام رو شد ،نه که من خنگ باشم و این همه مدت نفهمیده باشم اون بشدت محافظه کار و محتاط بود و شک میکردم زیربار نمیرفت و بهم یکبار تهمت خیانت زد وشبش هم خودکشی کرد که بعدها فهمیدم همون موقع هم با اون زن در ارتباط بوده وبرام مثل یه راز موند که چی شد بهم تهمت زد وبعدخودکشی کرد(نجاتش دادم‌و بردم اورژانس)

الان دیگه ازچشمم افتاده اگه وجودش پردرد ‌ومرض بشه شاید حتی نگم آخی بنده ی خدا! 

من نمیخوام بااین تنفروشک زندگیمو ادامه بدم، ازکارش استعفا داد وکالت طلاق وخونه داد و ده ماهه جلو چشممه اما همون یکساعتی که میره باشگاه من فکرمیکنم میره با دوس دخترای سابقش تماس بگیره(شاید اینطور هم نباشه ولی جهان بینی واعتماد من به فنا رفت)

بار اولش نبود و قبل ترها هم پیش اومده بود من نمیدونم چیکار کنم مشاور سه جلسه رفتم حرفاش به دردم نخورد 

شوهرم رو‌دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم و گاهی وجودم پراز تنفر میشه اونقدر که میترسم مریض شم از شدت نفرت کاش بهم از طرف خدا الهام شه درست ترین 

تصمیم چیه کاش بتونم قوی باشم ونگران حرف مردم نباشم بااینکه از شوهرم تنفر دارم ولی نگرانشم هستم چون سابقه خودکشی داره و خونش پای منه!

هیچوقت از مشکلات این زندگی۱۵ ساله به خانواده ها کلمه ای نگفتم شوک میشن بیخبر و یهو جدا شم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیانت خیلی درد سنگینه و زندگی با کسی که خیانت کرده خیلی سخته! اگر شرایطش رو داری جدا شو و مستقل زندگی کن اینجوری روح و روانت داغون میشه! اگر نداری هم که بمون و بسوز و بساز

خدایا چنان کن سرانجام کار / که تو خشنود باشی و ما رستگار
خدا نسل زنان را پاک کند

و همچنین خدا نسل مردای هول و تنوع طلب رو از رو زمین برداره.

دعای دو طرفه کنید.

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
یعنی‌ چی؟

ایشون مرد هستن و اعتماد به سقف 

فکر میکنن که خودشون عالین و زنا بهشون پا میدن که میشه خیانت اما نمیگن که خودشون چه کارا که نمیکنن

فکر نکنید تازه واردما این کاربری سوممه😁کاربری اولم به نام تمشک برای سال ۹۳ یا۹۴.کاربری دومم  ooooli. متاسفانه یه بار گوشی رو ریست کردم و تاماااااام.همه رمزام پرید.منم که حافظه رمزم اصلا خوب نیست و گیج میزنه نتونستم کاربری هام رو برگردونم.
2740
من اقدام‌به طلاق کنم ممکنه قرص بخوره، بنظرت پای منه بااینحال؟

به درک اشتباه از اون بوده،اونکه آنقدر رو موندن شما حساس بود چرا خیانت کرد؟ همش بازیشه،تا کی میخوای تو این زندگی پر از شک و تنفر بمونی؟ تا وقتی که پیر شدی؟

والا اگه این زنا مارا گول نزنن  ما هیچ کارس نمیکنیم

زنا شما رو گول میزنن؟

کسی شعور و شخصیت داشته باشه سمت خیانت نمیره.

چه زن چه مرد باید سست عنصر باشی تا اینکارو بکنی.

شما که به قول خودت گول میخوری نه عاقلی و نه با شخصیت پس برو به هول بازیت برس

یاببخش یا تاابد باتنفرزندگی کن مگه نمیگی خونه رو زده بنامت خوب این یعنی این آدم خوبی هاییم داره پس حالا که موندی به خوبیاش فکرکن

دل تنگ توم دلم باران دهانم باران چشمم باران
به درک اشتباه از اون بوده،اونکه آنقدر رو موندن شما حساس بود چرا خیانت کرد؟ همش بازیشه،تا کی میخوای ت ...

پارسال به من‌تهمت زد ابروم رو‌تو مجتمع برد من روحمم خبر نداشت هیچ کدوم‌ازحرفاشو نمیفهمیدم بعدم‌خودکشی کرد و‌نمرد ‌هیچ توضیحی نداد فقط گفت مست بودم!انتظار داره من از خطای خودش بگذرم وقتی بخاطر توهماتش درباره ی من به من رحم نکرد، من اوج بی رحمیشو‌دیدم ،اوجی بی معرفتیشو ولی تاالان به کسی حرفی نزدم ،یهو جدا شم خونوادم شوک‌میشن ،بخوامم قبلش خبر بدم میخوام بگن ببخشش وکوتاه بیا

پارسال به من‌تهمت زد ابروم رو‌تو مجتمع برد من روحمم خبر نداشت هیچ کدوم‌ازحرفاشو نمیفهمیدم بعدم‌خودکش ...

ته دل خودت رو ببین ،ببین میتونی ببخشیش،حالا نه دوسال دیگه میتونی از اشتباهش بگذری؟ اگه جوابت نه بود پس تمومش کن،برای خودم خیانت پایان یه رابطه است چون نمیتونم ببخشم

2706