2752
2734
عنوان

تولد زورکی؟!!

125 بازدید | 27 پست

من و شوهرم امسال فوق العاده دستمون خالیه، یعنی چک برگشتی و بدهی بیچارمون کرده، از اونور تولد پسرمه، خواستیم فقط براش یه کیک کوچولو بگیریم و تو خونه چند تا عکس بندازیم، حالا عمه و مادربزرگش که هرسال سراغی نمیگرفتن میگن ما تولدش میخوایم بیایم خونتون، ما اصلا آمادگی تولد گرفتن نداریم، بماند که اومدن امسالشون از سر لجبازیه، خودشون میدونن چقد گرفتاریم اگه خیلی نوتونو دوست دارین خودتون تو خونه براش تولد بگیرین اگه نه که چرا وقتی از آدم دستگیری نمیکنین یه بار اضافه هم میشین!!!!

من جات باشم یه شام ساده و یه کیک خونگی درست میکنم و میگم امسال قصد داشتیم تولد خودمونی بگیریم براش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جات باشم یه شام ساده و یه کیک خونگی درست میکنم و میگم امسال قصد داشتیم تولد خودمونی بگیریم براش

خودمم شاغلم اصلا به این کارا نمیرسم، خود کیک واسه پونزده نفر پونصد شیشصد تومنه، میوه و شام که بماند

میگم مگه میشه وقتی ما نمیخوایم تولد بگیرم خودشونو دعوت کنن که ما مجبور بشیم

2731
شما تولد نگیریدچجوری میخوان بیان روز تولدش بزنید بیرون و اگر اومدن بگید رفتیم شهربازی امسال تولد متف ...

از الان زنگ زدن خودشونو دعوت کردن، والا من اصلا کار به کارشون ندارم فقط میخواد بگه منم هستم

خودمم شاغلم اصلا به این کارا نمیرسم، خود کیک واسه پونزده نفر پونصد شیشصد تومنه، میوه و شام که ب ...

ببین شب قبل کیکت رو بپذ کاری نداره راحته بعدم بذارش یخچال.

واقعا پرو هستن دیگه

ب ای شامم الویه بذار

بذار بفهمن کارشون زشته تدارک نبین

اینجا طرزتهیه کیک خونگی داره برای ۱۵ نفر : https://mosbate1.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%B2-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%DA%A9%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D8%A8%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DB%B1%DB%B5-%D9%86%D9%81%D8%B1/

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
ممنونم مهربون قربونت برم 

فداتشم تولد گل پسرتم مبارک باشه ان شالله موفقیاتشو ببینی❤

ولی من اینکار رو هم نمیکردم تا یاد بگیره نمی تونه برای زندگی من برنامه بچینه

من بودم که کلا میگفتم شرمنده خونه نیستیم قراره برای تولدش ببریمش شهربازی اون شب

ولی دیدم استارتر روش نشده چیزی بگه این راهکارو دادم