2733
2734

سلام شب بخیر

من ۶ ماهه اقدام به بارداری کردم 

این ماه دکترم برام کلومیفن با سوزن هاچ ام جی و هاچ سی جی برام نوشت در ۱۱ پریودی ۳ تا فولیکول ۱۷ داشتم ....

الان ۵ روزه مونده به پریودی نوک سینه هام حساس شده و امروز هم تکرر ادرارخیلی شدید دارم  با اینکه آب زیاد میخورم

و ۳ روزه که قسمت شکم رحم و تخمدان درد شدیدی دارم....جوری که (خیلی ببخشید)وقتی مدفوع میکنم تمام رحمم درد میگیره...

بنظرتون ممکنه باردار باشم یا علائم پریودیه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 کاش خدا به  شماهایی که بچه میخوایت بچه بده نه ما که بچه نمیخوایم و مجبور به سقط میشیم

عزیزم وقتی بچه نمیخوایی خب جلوگیری کن 

میدونی سقط چجوریه؟اون بچه رو ک متعلق به توه تیکه تیکه میکنن تو رحم و درش میارن

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
خدا نخواسته هنوز...ولی بهش اعتماد دارم جواب رد بهم نمیده😊

حالا یک سوال اگه بچتون   دلش خواست بره سفر های خارجه هزینه پرداخت هزینه هاش رو دارید؟ یا مثلا هر روز ی لباس بخواد. 

نی نی یار  تعلیق نکن.
عزیزم وقتی بچه نمیخوایی خب جلوگیری کن  میدونی سقط چجوریه؟اون بچه رو ک متعلق به توه تیکه تیکه م ...

عزیزم جلو گیری هم داشتیم ولی  خیلی بچم هنوز به عنق فاجه پی نبردم به خواست همسرم سقط کردم من فقد  ۱۶ سالمه:(((

نی نی یار  تعلیق نکن.
احتمالش خیلی زیاده عزیزم  منم دقیقا همین علایم و داشتم و نمیدونستم باردارم الان وارد چهار ماهگ ...

عزیزمم😍 ایشالله بسلامتی 

برات بارداری راحت ارزو میکنم😘

عزیزم جلو گیری هم داشتیم ولی  خیلی بچم هنوز به عنق فاجه پی نبردم به خواست همسرم سقط کردم من فقد ...

عزیزمم خوب برو دکتر برات iui بزاره که دیگه چنین اتفاقی نیوفته

عزیزم جلو گیری هم داشتیم ولی  خیلی بچم هنوز به عنق فاجه پی نبردم به خواست همسرم سقط کردم من فقد ...

خیلی زود ازدواج کردی🥲

اگه بچه نمیخوایی جلوگیری داشته باش گلم خیلی دقت کن که باردار نشی چون سقط های مداوم برات مشکل به بار میاره و ممکنه بعدا خدایی نکرده برای بچه دار شدن دچار مشکل بشی

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
سنی نداره ۱۶ سالشه باید شرایط شو درک کرد 

بله گفتن ولی خب اول ک نمیدونستم 

به هر حال سقط خود خاسته میتونه به بدن خیلی ضرر بزنه 

و اینکه راه های زیادی برای پیشگیری از باردار شدن هست