2737
2734
عنوان

آپاندیس

91 بازدید | 13 پست

سلام.کی سابقه جراحی آپاندیس داره؟ دخترم 9 سالشه از ساعت9 دیشب دل دردش شروع شد دور نافش درد داشت کل وجودش سرد شده بود رنگش پریده بود حالت تهوع هم داشت.بردیمش دکتر گفت مشکوکه به آپاندیس ولی احتمال بیماری ویروسی هم هست دارو داد گفت اگه خوب شد که هیچ.نشد باید بره بیمارستان . تا ساعت دوازده درد داشت بعد خوابش برد. چون خوابیده یه کم خیالم راحته ولی استرس ولم نمیکنه. لطفاً از حالتتون بگین و بگین چه مدل عملی انجام دادید و چند ساعت وقت هست که دخترم رو برسونم بیمارستان 

حداقل میبردین سونو ای چیزی می‌گرفتین استرس نمیگرفتین انقد 

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      

بچه ۷ ساله خودم انشالله ک دخترت چیزش نباشه ولی درد پایین نافش سمت چپش بود دو سانت تقریبا زیر ناف ولی وقتی دردش میگیره کل شکمش درد میکنه کاش سنو میگرفتی تا خیالت راحت میشد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دردش اکثراً اطراف ناف به سمت راست شکمه و من همراه درد، تب و حالت تهوع هم داشتم، اگه دردش ادامه داشت حتماً هر چه سریعتر برید سونو و آزمایش انجام بدید تا خیالتون راحت بشه

(یه ویروس گوارشی جدید اومده که علائمش شبیه آپاندیسیته و ممکنه با هم اشتباه گرفته بشن)

آرمی/مردن چیزی نیست، زندگی نکردن است که هولناک است...                                                               "ویکتور هوگو"  
دردتون از اول خیلی شدید بود؟ چند ساعت بعد از شروع درد عمل شدین؟

بله خیلی، راستش من دیر اقدام کردم و آپاندیسم ترکید

ان شاءالله برای دختر شما چیزی نیست ولی لطفاً درد شکمو جدی بگیرید...

آرمی/مردن چیزی نیست، زندگی نکردن است که هولناک است...                                                               "ویکتور هوگو"  
2740
بله خیلی، راستش من دیر اقدام کردم و آپاندیسم ترکید ان شاءالله برای دختر شما چیزی نیست ولی لطفاً درد ...

ممنون.درد دخترم قابل تحمل بود خیلی زیاد نبود بی طاقتش کنه الآنم راحت خوابیده چون آستانه درد پایینی داره اگه خیلی شدید بود حتما گریه میکرد یا الان بیدار میموند. ولی کاش سونو برده بودیم خیلی نگرانم

ممنون.درد دخترم قابل تحمل بود خیلی زیاد نبود بی طاقتش کنه الآنم راحت خوابیده چون آستانه درد پایینی د ...

خب خدا رو شکر، عیبی نداره اگه دوباره درد داشت فردا ببریدش

چند ساعت طول کشید که به بیمارستان رفتین؟ که دیر شده بود

ساعت چیه من بعد از یه هفته درد کشیدن عمل شدم😬😂

خدارو شکر که سالمین🥺☺️

قربان شما🤍

ان شاءالله همیشه سلامت باشید☘