2737
2734
عنوان

مهد کودک برکه آبی

305 بازدید | 0 پست

سلام مادرای عزیز،اومدم اینجا تجربه شخصی خودم و فرزندمو با شما به اشتراک بزارم پیش از این هرچی سرچ کرده بودم در مورد این مهد نظری پیدا نکردم اومدم اینجا بنویسم برای مادر دیگه ای کارامد باشه

حدود یکماه قبل با مهد برکه آبی تماس گرفتم و گفتن با توجه به وابستگی من و پسرم که دوسال و نه ماه داره بهتره برای سپردن به مهد از کلاس شروع کنیم تا کم کم به محیط خو بگیره و بعد ثبت نامش کنیم برای مهد، روزی که تماس گرفتم چهارشنبه بود که گفتن هفته ای یک روز سه شنبه ها هست و هفته بعد مراجعه کنم،هفته بعد به اتفاق پسرم راهی مهد برکه آبی شعبه چیتگر شدیم من از یک هفته قبل هرروز برای پسرم توضیح میدادم تا امادگی روانی پیدا کنه،روز سه شنبه در در مسیر و حتی بعد از اینکه رسیدیم حدود یک ربع جلوی درب مهد ذهنشو اماده کردم و با اشتیاق رفتیم که یه خانمی جلو درب بودن و گفتم برای ثبت نام و بازدید اومدیم که اون خانم بدون اینکه حتی روی خوشی نشان بدن گفتن امروز نمیشه اینجا یه اتفاقی افتاده نمیشه و درب رو به روی ما بستن که البته در ابتدا خودشونو مدیر مهد معرفی کردن اصلا اون صحنه رو یادم نمیره کسایی که مادر هستن درکم میکنن که چی میگم پسرم بهت زده گفت منو راه ندادن درو بستن تا خواستم توضیح دیگه ای بدم زد زیر گریه و نشست جلوی در که چرا منو راه ندادن و انچنان گریه میکرد دلم اتیش گرفت یه ربع طول کشید تونستم قانعش کنم تا برگردیم سمت ماشین یه کم که آروم تر شد با مهد تماس گرفتم و کفتم این چه طرز برخورد بود و گفتن شما نگفتین برای کارگاه اومدین گفتم خانم اصلا مجال ندادین حداقل توضیح قانع کننده برای پسرم میدادین که کفتن نه امروز نمیشد بیاین اما اگر میگفتین برای کارگاه کودک هست مشکلی نبود تشریف بیارین کفتم خانم اگر اتفاقی اونجا افتاده چطور برای کلاس میتونستیم بیایم و در نهایت نتیجه ای نگرفتم و قطع کردم وقتی برگشتیم خونه بابای پسرم گفت چرا زود اومدی کفت منو نخواستن درو بستن و دوباره کریه کرد،الان یکماه میگذره و اصلا دیگه در مورد مهد صحبت نمیکنه ،بعد از صحبت و پیگیری توسط شعبه دیگه مهد برکه آبی در نهایت عذرخواهی کردن اما چه فایده که الان پسرم به شدت نسبت به مهد دافعه داره و جالب اینجاست همون خانم مدیر که اون برخورد ناپسندو داشتن واتساپ پیام دادن که شما باید تعبیر بهتری برای پسرتون در نظر میگرفتین!!!در جواب چی باید میگفتم که این رفتار نامناسب شما بود که از ذهن بچه پاک نمیشه منظورتون از تعبیر یعنی دروغی سرهم میکردم تا قانع بشه رفتار شمارو؟!!!!مادرای عزیز امیدوارم این اتفاق برای بچه های شما نیفته و اینارو نوشتم تا کسی مثل من گول تبلیغات یا هزینه های گزاف نسبت به مهدای دیگه رو به پای رفتار و اموزش بهتر نزاره چه بسا که آسیب های روانی غیر قابل جبرانی ممکنه در پی داشته باشه ،به امید اینکه روزی هرکس فارغ از بحث مالی در جایگاهی که باید باشه قرار بگیره .