2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماسک تخم مرغم خوبه.تخم مرغو با روغن زیتون یا نارگیل قاطی کن بزن سرت.بزار یه ساعتی بمونه بعد ماسک داخل حمام مخصوص موی رنگ شده ام عالیه من خودم مارک شون و دیترون استفاده کردم هم موهارو نرم میکنن هم وزشو میبره مخصوصا از شون راضی ترم شامپوتم مخصوص موی رنگ شده یا موهای خشک بگیر.ایرانی من انار پرژک و سبوس برنج پرژک استفاده کردم خوب بودن همین سس مایونز که خودتم گفتی خوبه
اره خودم استفاده کردم انقد موهامو نرم کرد که نگو.نه واسه من که همش فایده بود ضرر نداشت.بنظرم سس مایونزو با روغن زیتون یا روغن نارگیل قاطی کن بزن اینجوری تاثیرش بیشتره
من سس مایونزو بخاطر تنبلی یکی دوبار بیشتر استفاده نکردم الان بیشتر ماسک داخل حمام میزنم یا شون یا دیترون.گاهیم که حوصله داشته باشم ماسک زرده تخم مرغ میزنم.واسه منکه واقعا تاثیر داشته.موهام انقد خشک و وز وزی شده بود مثل سیم ظرف شویی
راستی بعده حمومم سرم مو میزنم اونم خیلی تاثیر داره موهارو نرم میکنه
2706