2733
2734
عنوان

کیا درآمدشون ۹ میلیونه..فکرکنم فقط ماییم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 49 پست

ما روزی 350 میگیره چهار نفریم خیلی چیزا لازم دارم بخرم اما کو پولی😔

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بقران همینم غنیمته ,پریروز صبحونه نخوردم رفتم خیابون سرم گیج رفت جلوم سفید شد عرق سرد و رنگ پریده ,نزدیک بود بیفتم توخیابون ,یه اقاهه دلش سوخت عجله ای بهم بستنی وشکلات رسوند ,خداخیرش بده,بچه هامم باهام بودن ,اونا چی میشدن اگه غش کرده بودم ,واااای خدا,خدا به داد گرسنه های کارتون خواب ,یا اونا که هیچ درامدی ندارن برسه,بازم خداروشکر همین حقوق رو داریم ومیتونیم غذا ولباس تهیه کنیم واجاره خونه بدیم

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)

٧، ٨ تومنم ديدم كه مستاجر بودن و بچه ي كوچيك هم دارن😖 خدا روزي رسونه اما اميدوارم به اون رفاهي كه حق هر انسانِ برسيم هممون🌹غصه نخور گلم بابت سلامتيت و نعمتهايي كه با پول نميشه خريد شكرگزاري كن كه خدا به زودي درامد و بركتتون رو چندين برابر ميكنه

تويي كه امضام و ميخوني اره با خودتم تو به زودي خبر خيلي خوبي ميشنوي و بدون امضاي من ي نشونه ست براي رسيدن به اون چيزي كه از خدا ميخواي😍😍💃💃🌹🌹خداياشكرت كه اين دوستم به آرزوش ميرسسسه خيليييي زود🙏😍
2706