2733
2734
عنوان

جاری

176 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من وجاریم یه مدتیه باهم سرسنگین شدیم یعنی اون اول شروع کرد.منم دیدم دورشده مثل خودش رفتارکردم حالا رفته کربلایعنی هرسال میره اومدبرم خونش دیدنش یانه یه زیارت قبول کافیه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اوف دقیقا جاری منه 

هر سال آخر صفر آش میده همه میرن نمیدونم برم یا نرم ؟

اگه نرم جلو بقیه من بده میشم 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 

سلام من همین شبی یه سخنرانی گوش کردم که از احسان میگفت یکی از مصداق هاش اینکه جواب بدی رو با خوبی بدی بود که شیطان اینجور جاها آدم رو وسوسه میکنه و میگه نرو کوچیک میشی و...

منم به شما میگم که برو اگه کسی پیوندی رو قطع کرد شما برقرار کن بخاطر امام حسین،ان شاءالله پاداشش رو از خودشون بگیری

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
سلام من همین شبی یه سخنرانی گوش کردم که از احسان میگفت یکی از مصداق هاش اینکه جواب بدی رو با خوبی بد ...

میونی چیه گلم من بخاطرهمین چیزابخاطردوتابرادراهمیشه پیش قدم شدم برای رفت وآمد.اماانگارطرف مقابلم خودش دوست نداره رفت وامدکنه یه چیزی هست که بارهاباعث شده به یکباره فاصله بگیره

میونی چیه گلم من بخاطرهمین چیزابخاطردوتابرادراهمیشه پیش قدم شدم برای رفت وآمد.اماانگارطرف مقابلم خود ...

عزیزم من یه سخنرانی نیم ساعته گوش دادم شبی جواب تمام سوالات شما توش بود انگار،  مثلا یه جاییش یه حدیث از امام علی گفته که مبادا برادرت در بدی کردن به تو که بهش خوبی میکنی پیروز بشه،توضیح میداد که یعنی تو به کسی خوبی میکنی و اون به تو بدی میکنه مبادا که اون پیروز بشه یعنی تو بگی ولش کن این هرچقدر هم بهش خوبی کنیم نمیبینه و دیگه خوبی نکنی بلکه اینقدر خوبی کنی تا اون به قولی از رو بره و از بدی کردن دست برداره..

حالا اینم واقعا کار سختیه ولی تو این یه مورد یعنی دیدن کربلا بنظرم برین بهتره

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)