2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اردیبهشت جان همسر منم یه مقدار ضعیف بود که تحت نظر پاکروش با دارو و به طور طبیعی خداروشکر من باردار شدم شاید مشکل شما هم با دارو حل بشه البته انشالله که همینطور بشه در مورد ای وی اف و میکرو معمولا دکتر پاکروش تبحر یه سری از دکترارو نداره بیشتر تمایل داره مشکل بیمارشو با دارو و گذشت زمان رفع کنه
2728
واقعا پاکروش حقش نیست که در موردش اینجوری صحبت کنی خانوم، حالا چون تمام سعیش رو می کنه که مریضاش رو از راه طبیعی باردارکنه یعنی تبحر نداره؟ کی اینوً گفته اخه، واقعا نمی دونم به امثال شما چی بگم. نه تنها من که چندین نفر از دوستان و فامیل که هیچ راهی برای طبیعی باردار شدنمون باقی نمونده بود با ای وی اف پاکروش باردار شدیم
2738
پاکروش دکتر خوبیه. ولی هم هزینه تراشی میکنه برات. هم بداخلاقه و اصلا توضیح نمیده ک میخواد چی کار کنه. نمیدونم من ک از پاکروش نتیجه نگرفتم با اینکه همه گفتن این خدای ناباروریه.... خدای جراحیه... خدای لاپاراسکوپیه....
منم تعریف ایشون رو خیلی شنیدم اما به شدت بداخلاق و بی شخصیت هستن از لحاظ من. اولین ویزیت ک رفتم بای سونو پیشش چون اضاضه وزن دادم با لحن خیلی بدی جلوی منشی ها و همراهم ب من گفت این چ وضعه خجالت نمیکشی از هیکلت! واقعا اینحور حرف زدن در شان یه دکتر فوق تخصص نیس.البته میگن تحصیلاتدشخصیت نمیاره راس گفتن. اما انگار کارشون خیلی خوبه ک تعریفشو انقدر شنیدم من.
2706