2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه دیگه یواش یواش رحمت‌ رو کم‌کنین 😁❤

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25
2742

دادا بزار گزارش تاپیکا امشبو بدم خواستی بمون😂

تا نیم ساعت دیگه یکی از مادرشوهرش شاکیه و بساط غیبت پهنه

یه نفر از بچه ها اسم میخواد براشون دعا بخونه

یه تاپیک دورهمی هم الان میاد بالا که یه مشت بچه سال میریزن داخلش

دو سه تا سم هم داریم 

یه حس ششم شاید اومد😂

چه زود یک سال شد....😔💔   
2738
بودیم حالا 😅یه چایی بخوریم رفتیم

ببخشید دیگه صبح زود هم بیدار میشیم خوش تشریف آوردین زحمت کشیدین نه بابا خواهش میکنم رحمت چیه زحمت دادین بفرمایین بفرمایین

(دارم سمت در خروجی هلت میدم😃)

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25
نه دیگه من تصمیمم رو گرفتم اینجا جای موندن نی  برم یکی پیدا کنم برام لالایی بگه😅

خوب برو بخواب باز فردا بیا دیروقته بدو😁

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دادا بزار گزارش تاپیکا امشبو بدم خواستی بمون😂 تا نیم ساعت دیگه یکی از مادرشوهرش شاکیه و بساط غیبت ...

دیگه دیر گفتی من خوابیده بودم ولی خوب گفتی😄

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒