2733
2734
عنوان

فیلم عاشقانه کره ای بگین😭

528 بازدید | 45 پست

کات کردم یه فیلم غمگین بگین که تا سر حد مرگ گریه کنم و مثل سگ زجه بزنم😭😭😭

هـے تواز اینکه امروز مورد توجـہ همـہ هستـے خوشحال نباش   تیتر اول روزنامه کاغذ باطلـه ی فرداست ‌ـ๛☠🚮‏《 یکم که بزرگ شی و عقلت برسه،عین پرگار دور خودت یه دایره میکشی و هر کسی رو راه نمیدی توش!                                                                          

عزیزترین من

درد در تاریخ گم نمیشود بلکه از نسلی به نسله دیگر منتقل میشود.ف.د.همه چیزو در مورد خودم فراموش میکنم این دست خودم نیست ..فقط دیگه میخوام تو حال زندگی کنم... عاشق شعرم عاشق ادبیاتم ...عاشق ف.د.هستم خیلی  از من بزرگتره  سنش خیلی  ولی دله دیگه کاریش نمیشه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشقان ماه

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
2731

بدون تو خیلی قشنگه 

و یه فیلم بود اسمش اگه اشتباه نکنم dito یه همچین چیزی بود اونم قشنگه

فیلم همیشه هم قشنگه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2738

با فیلم نمیتونی باید اهنگ گوش بدی😂😂😂😂

اهنگ چرا رفتی چرا من بی قرارررررم😂😂

البته من کلا میخندما فکر نکنی از غمت خوشحالم

راستی فیلم ببین نه سریال چون فیلمتموم میشه 

سریال ممکنه چندروز دیگه استی کنید نصفه میمونه😂

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
عزیزترین من

این اخرش یه خورده غمگینه و ماله 2023 هست

درد در تاریخ گم نمیشود بلکه از نسلی به نسله دیگر منتقل میشود.ف.د.همه چیزو در مورد خودم فراموش میکنم این دست خودم نیست ..فقط دیگه میخوام تو حال زندگی کنم... عاشق شعرم عاشق ادبیاتم ...عاشق ف.د.هستم خیلی  از من بزرگتره  سنش خیلی  ولی دله دیگه کاریش نمیشه کرد
من اونو نصف دیدم یه کلیپ دیدم اخرش برام اسپویل شد تا چند روز حالم بد بود🥺

خیلی قشنگه فیلمش

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱