2737
2734

دوستان من برای عمل هایپوسپادیازیس پسرم بین دکتر محبوبی و دکتر جواد غروبی موندم.

کسی تجربه عمل با این دکترها رو داشته؟

ممنون میشم تجربتون رو با من به اشتراک بذارید. 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

قرار بود برا ختنه پسرمو ببرم پیششون ک منصرف شدم بردم پیش دکتر روزرخ

ولی تعریفشونو خیلی شنیدم

دکتر روزرخ و دکتر محبوبی هر دو رو دکتر پسرم بهمون معرفی کرده بودن

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

سلام عزیزم

یه پسر ۵ ساله دارم که هیپوسپادیاس بود و ۹ ماهگی توسط دکتر محبوبی عملش کردیم ،‌خداروشکر عالی بود ، حتی رسیدگی داخل بیمارستانش هم خوب بود ، ساعت ۶ صبح که هنوز همه دکترا خواب بودن اومد پسرمو چک کرد و روش های نگهداری رو برام توضیح داد و گفت سه روز بعد بیاید مطب ، روش پانسمان عوض کردن و همه چیزم توضیح داد 

چندبار هم جای دیگه دکتر اطفال بردم پسرم رو ، آلتش رو نشون دادیم گفتن خیلی خوب عمل کرده 

منم از طریق همین نی نی سایت باهاش آشنا شدم 

گر تو با بد ، بد کُنی پس فرق چیست ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قرار بود برا ختنه پسرمو ببرم پیششون ک منصرف شدم بردم پیش دکتر روزرخ ولی تعریفشونو خیلی شنیدم دکتر ...

مرسی 🌷

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
سلام عزیزم یه پسر ۵ ساله دارم که هیپوسپادیاس بود و ۹ ماهگی توسط دکتر محبوبی عملش کردیم ،‌خداروشکر ع ...

مرسی ایمانا جان، دلگرمم کردی، خدا پسرت رو برات نگهداره🌷

سلام پسرم هیپوسپادیاس شدید داره شکل ظاهری آلت تناسلی بعد از عمل با شکل ظاهری طبیعی فرق میکنه؟ یعن ...

اگر توسط دکتر متبحر عمل بشه نه معلوم نمیشه عمل کرده.

شما هنوز برای عمل پسرت اقدامی نکردی؟

2738
من پسرم ۲ ماهشه از شهرستانم هستیم ولی صددرصد میخوام بیارمش تهران یا غروبی یا محبوبی عملش کنن منم ...

پسر من یبار پیش دکتر صادقیان عمل کرده که افتضاح هست، الان میخوام پیش دکتر محبوبی احتمالا عملش کنم و امیدوارم دیگه عمل نخواد.

شکل ظاهری آلت پسرتون طبیعی نشده؟

پیش دکتر محبوبی بردین نشونش بدین چی گفتن؟

ولی خب شما تهرانین همون اول دکترای خوبی هستن میتونستین ببرین

محبوبی،غروبی،دکتر علیرضا سینا،مولاییان،روزرخ،اینا رو من تو نینی سایت دیدم بیشتر

سلام پسرم هیپوسپادیاس شدید داره شکل ظاهری آلت تناسلی بعد از عمل با شکل ظاهری طبیعی فرق میکنه؟ یعن ...

نه عزیزم معلوم نمیشه ، یه جوری عمل می‌کنه که انگار ختنه شده 

در مورد هیپوسپادیاس چیزی که مهمه اینه که اصلا بچه ختنه نشه تا زمان عمل؛ چون با همون پوست اضافی اطراف، شکلش رو ترمیم می‌کنه و سوراخ اصلی رو باز می‌کنه 

یه هفته هم سوند داره که یکم سخت میگذره ولی بعدش انقد همه چی خوب میشه صدبار شکر خدا می‌کنید 

اصلا نگران نباشید

گر تو با بد ، بد کُنی پس فرق چیست ؟ 
پسر من یبار پیش دکتر صادقیان عمل کرده که افتضاح هست، الان میخوام پیش دکتر محبوبی احتمالا عملش کنم و ...

سلام من پسرمو پیش دکتر سیدی عمل کردم الان هم ظاهرش بده هم سوراخش روس سرش نیست هم سوزنی هست میخام ببرم پیش یه دکتر دیگه شما پسرتو بردی 

2706