2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم میتونی بگیری یا نه ولی اینکارو نکن باید دوز مشخص مصرف بشه

این داروها چیزی نیست که بشه بدون تجویز پزشک مصرف کرد بعدا ممکنه عوارضش مشکل‌ساز بشه واست

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728
ممنونم ازت. خودتون استفاده کردید؟ نتیجه می‌ده؟

برای چی میخوای 

فلوکستین یکم بیخیال میکنه فقط 

اما باید بدونی مشکلت چیه دقیقا در چه حد هست 

گیاهی میخوای بخوری ؟نروکسین و نوراگل و فیتو کالم و سیمو استرس 

فعلا امضا ندارم
2738
برای چی میخوای  فلوکستین یکم بیخیال میکنه فقط  اما باید بدونی مشکلت چیه دقیقا در چه حد ه ...

نه خب نمی‌خوام بیخیال بشم... چند ماهی هست همه‌چیز برام غیرقابل تحمل شده و نمی‌تونم تحمل کنم. از شدت چیزهای مختلفی که باید کنترل کنم سر می‌شم. میوفتم یه جا... و شور و شوق واسه زندگی نمونده برام. 

نه خب نمی‌خوام بیخیال بشم... چند ماهی هست همه‌چیز برام غیرقابل تحمل شده و نمی‌تونم تحمل کنم. از شدت ...

دختر من دکتر بهش داد میخورد 

خواب شبش بهم ریخت و سردرد براش اورد 

باز قطع کردم گیاهی شروع کردم خودمم مدت هاست گیاهی میخورم درسته بعد دو تا چهار هفته کامل اثرش مشخص میشه اما مشکلات اینطوری نداره دیگه 

مخصوصا نروکسین و نوراگل عالیه

فعلا امضا ندارم
2706