2737
2739
عنوان

وای😬🙄

75 بازدید | 7 پست

سلام 

سه روز پیش برادر زاده‌ام اومده بود خونمون یعنی خونه‌ی مامانم اینا بعد همش فضولی میکرد من نشسته بودم یهو اومد رو مبل پشت سرم با گردن هلم داد پایین کلا با سر رفتم توی زمین

عذر میخوام اینطور تعریف میکنم ولی واقعا بچه‌ی وحشی هست😐

طوری که موقع افتادنم گردنم بدجور صدا داد و کلا یه درد شدید گرفت

شب اصلا نتونستم بخوابم و با پماد چربش کردم

هنوز تغییر نکرده و خوب نشده بنظرتون حداقل امشب چکار کنم خیلی درد میکنه . دست که میزنم پشت گردنم ورم داره انگار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره عزیزم بچست منم برادر زادهام اینجوریم بزرگه نشسته بود روبه روم داشت باهام حرف میزد کوچیکه هلش داد دندوناش رفت تو پیشونیم کلی خون اومد جاشم بعد چند سال هنوز مونده طفلی خیلی دندوناش درد گرفت پسرا شیطونی خودشونو دارن اونا هم قصد بدی ندارم شوخی با عمه

2731
اشکال نداره عزیزم بچست منم برادر زادهام اینجوریم بزرگه نشسته بود روبه روم داشت باهام حرف میزد کوچیکه ...

عزیزم😄

منم چیزی بهش نگفتم، گفتم که جلوی جمع زشته و اومد عذر خواهی کرد ولی برادرم دعواش کرد 

اما خب درد زیادی رو دارم تحمل میکنم

برای حذف تاپیک باید برید داخل نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من یا بزنید روی پروفایل من  و اونجا لیست تاپیکاتون هست ... انگشتتونو روی عنوان نگهدارید یک صفحه باز میشه کپی نشانی پیوند رو بزنید و برید داخل تاپیک نی نی یار که پایین ایدی کاربریشونو میدم و اونجا انگشتتونو داخل کادر نگهدارید و الصاق میاد و اون رو اوکی کنید... فقط تاپیکای خصوصیتون و خانوادگی حذف میشه و روزی یدونه روزهای زوج فقط ...‌ شنبه دوشنبه چهارشنبه ❌روزهای تعطیل و فرد تاپیک قفله❌... داخل  تاپیک نی نی یار حذف رو بخونید مطالبی که گفتن رو و اینکه برای قفل تاپیکتون برید داخل  نی نی سایت من و قسمت تبادل نظر من و بازکردن یا قفل کردن اونجا مشخصه....‌ اون تاپیکایی که پستی نداره و صفر هست تعداد پستشون هم میتونید با اون سه نقطه زیر پست خودتون  حذفشون کنید و همچنین پست خودتون رو داخل تاپیک کاربرای دیگه که فقط برای حذف پست زیر دو سه دقیقه زمان دارید و در غیر  این صورت دیگه قادر نیستید پاک کنید..... ❌ درخواست گزارشم ممنوعه باعث تعلیق درخواست کننده و کسانی که گزارش بزنن میشه❌

❌در صورت تعلیق کاربری  تاپیکاتون میمونه ولی در صورت عادی قابل مشاهده نیست مگر اینکه مشابه به عنوان تاپیک شمارو سرچ بکنن که تاپیک شما رو هم سایت بیاره بالا ولی بین اون همه تاپیک از کاربرا نمیشه قطعی گفت حتما تاپیک شمارو میببینن یا نه .....❌

❌ پس قبل از درخواست تعلیق کاربری کاربرانی که میخوان تاپیکاشون حذف بشه  اقدام به حذف تاپیک بکنن و بعد درخواست تعلیق کنن❌

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2 : https://www.ninisite.com/user/37e0c947-5a0f-4c8c-a7cb-d96a16833d88/%D9%86%DB%8C_%D9%86%DB%8C_%DB%8C%D8%A7%D8%B1_%D8%AD%D8%B0%D9%81_%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A92    

توجه :

❌ نی نی یارها تاپیک حذف نمیکنن و فقط از طریق تاپیک نی نی یار حذف تاپیک اقدام کنید❌

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم... 𝓈卂𝓷𝒶𝔷 👸🏻 ❌آقاهستم❌ تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
2740