2733
2739
عنوان

با سیاست های بیاین کمک مادر شوهر

43 بازدید | 40 پست
قضیه از این قراره ما سه تا جاری هستیم منم عروس اولم مادر شوهر روی من خیلی حساسه چرا خونه مادرت رفتی چرا لباس جدید خریدی حتی روی محبتی که به بچه ام هم میکنم حساسه ولی برای دو جاری دیگه ابنجوری نیست مثلا جاریم همیشه خانه مادرشه ولی اصلا به روش نمیاره چرا اینقدر میری خونه مادر ت چه کار کنم حساسیتش کم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب حتما زیاد تحویلش میگیری اصلا چ معنی داره بدونن شما کی و کجا میری با کی میری اثلا چرا باید امار رفتو امدت ب خونه مامانت یا خریداتو بدونه؟؟؟حتما خودت میشینی هی توضیح میدی
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
از اول نباید جدی میگرفتی حرفاش رو و اینکه میتونه رفتار و کارای شما رو کنترل کنه
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
دومین مشکل امشب رفتیم خونشون داشتم به پسرم غذا میدادم که مادر شوهرم گفت ماشالله چه قدر خوش غذاست به پسرم رفته منم گفتم بد غذای های بچم ندید حالا یک ماشالله بگید یکم که گذشت بچم همه غذا رو بالا اورد منم خیلی عصبانی شدم حالا با مادر شوهرم رفتارم چه جورر باشه باهاش سرسنگین باشم؟؟
2738
من اتفافا اصلا امار نمیدم ولی یک بار نرفتم خونشون نشستم درس بخونم گفت من فکر کردم رفتی کمک مامانت برای خونه تکونی حالا من اصلا خونه مامانم لیوان برنمیدارم خونه مادر شوهرم بیشتر کار میکنم؟؟شما بودید جواب چی میدادید؟؟برای کم شدن حساسیتش چه کار کنم
2706