2737
2739
عنوان

چک موبایل همسرم

255 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

از دیروز یه مسیله ای خیلی ذهنمو مشغول کرده

دیروز صبح که از خواب بیدار شدم چشمام ک نیمه باز بود دیدم همسرم تو صفحه چت با کسی هس تو واتساپ،تکون که خوردم زود گوشیشو بست .به بهانه ساعت دست کردم گوشیشو بردارم سفت گرفتش تو دستش اجازه نداد دست بزنم

درصورتی که همیشه گوشیش توی دستمه و چیزی ازم پنهان نداره

بنظرتون داره بهم خیانت میکنه؟یا ممکنه چیز دیگری باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم گاهی با اجیم یا مامانم یا دوستم چت میکنم دوس ندارم شوهرم ببینه

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.
2742

خیانت که نمیشه صددرصد گفت ولی مشخصه یچیزیو نمیخواد بفهمی.

ایشالا که چیزی نیست 

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.

دلیل نمیشه 

باید ببینی بعدا تکرار میشه یا نه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2740
 😂😂موقعی ک نی نی سایت نصبیدی؟

آره شارژم ۱۵ بود😂😂

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
اصلا گوشیشو ازم قایم نمیکنه و پسورد هم نداره.چطور کنترل کنم 

مورد بوده آقا گوشی را قایم نمی‌کرده و پسورد هم نداشته اما چت هم میکرده، منتها پاک میکرد یکبار یادش می‌ره و خانم متوجه میشه. ممکنه همسر شما اینطور نباشه، اصل بر اعتماد ولی بهتر همیشه هوشیار باشیم.

2706