2752
2734
عنوان

دخترم کلاس پنجمه پریود شده

791 بازدید | 46 پست

دوستان اگر تجربه ای دارین بگین ،بنظر یکم زود شده،قدش ۱۴۹ هست ،فقط نگین که از این آمپولا بزنه چون ما سابقه سرطان سینه داریم هورمون برامون قدغنه،نگران قدشم

2731

الان ديگه عملا ديره

دو سع سال قبل بايد ميبردين غدد و يكارايي ميشد كرد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من خودم داشتم می‌رفتم اول راهنمایی شدم

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

من تابستون قبل کلاس پنجمم پری شدم🥲

منو دکتر نبردن دیگه🤔

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶

نگران نباش

خواهرزاده منم پنجم شد 

الان لنگاش از من درازتره 😁

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

اتفاقا رشدش از الان شدت پیدا میکنه

دختر داییم بعد پریودش یکدفعه قد کشید

البته من خودم پریود که شدم یک سانت هم بلند نشدم همینطوری موندم 

هر کی یه جوره

آدمای بد یک روزی از اینکه بد بودن پشیمون میشن ولی... وای به اون آدم خوبی که. از خوب بودن پشیمون بشه😔🖤
2706