2737
2739
عنوان

پروپرانول

200 بازدید | 10 پست

دوستان کسی میدونه پروپرانول 10 با نوافن میشه خورد یا نه؟ 

⊰وَوَصْلُكَ مُنَي نَفْسِی‌وَ إلَيْكَ شَوْقِي...⊱همھ‌‌داستاݩ‌همین‌است‹طُ›آࢪزوی‌منی  #الهم_الرزقنا_شهاده دختری از تبارساداتم،آرزویم شهادت در راه علیست همچو مادرم فاطمه(ص) خداکند آن روز برسد نمازی بخوانم در مسجدالاقصی به امامت مولایم مهدی(عج) 
چرا دوتا رو باهم بخوری؟؟ 

چون هم پریود شدم درد دارم هم ازمون رانندگی دارم استرس دارم

⊰وَوَصْلُكَ مُنَي نَفْسِی‌وَ إلَيْكَ شَوْقِي...⊱همھ‌‌داستاݩ‌همین‌است‹طُ›آࢪزوی‌منی  #الهم_الرزقنا_شهاده دختری از تبارساداتم،آرزویم شهادت در راه علیست همچو مادرم فاطمه(ص) خداکند آن روز برسد نمازی بخوانم در مسجدالاقصی به امامت مولایم مهدی(عج) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه. ولی تمام قرص ها رو حداقل با نیم ساعت فاصله از هم بخورید.

کسی که ۵ ۶ تا قرص داره واسه مثلا شب ینی هر نیم ساعت اونم باید بخوره‌؟اینجوری که ۳ ساعت درگیر قرصاشه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)

دمنوش گل گاوزبان بخور  هم استرست از بین میره  هم درد پریودیت از بین میره

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
2740

دقیقا میدونستم آزمون رانندگی داری😐

چون خودم فردا برای بار 5 آزمون رانندگی دارم و البته هر سری پرانولول رو خوردم لامصب

استرس ندارما و ولی هر سری بدشانسی آوردم 

کسی که ۵ ۶ تا قرص داره واسه مثلا شب ینی هر نیم ساعت اونم باید بخوره‌؟اینجوری که ۳ ساعت درگیر قرصاشه

۵،۶ تا قرص؟چه خبره؟

بستگی داره که چی باشن.مثلا آنتی بیوتیک ها رو با آنتی اسیدها نباید بخوری.

دقیقا میدونستم آزمون رانندگی داری😐 چون خودم فردا برای بار 5 آزمون رانندگی دارم و البته هر سری پران ...

اعصاب خوردیه بخدا همشم دوبل میگیره یکی بددر بیاد هیچی