2733
2739

بچه ها برادر شوهر بزرگم ۳۷ سالشه دو تا دخترم داره من خیانتشو دیدم الان بگم به زنش یا نه زندگیشون خراب میشه؟ با این که زنش هیچی براش کم نزاشته از لحاظ ظاهری ام خیلی به خودش میرسه قدش بلنده، لیپو کرده ،صورتشو انقد دستکاری کرده شبیه عروسک شده خیلی ام باهم خوب بودن ولی نمیدونم چرا رفته با این دختره 

زن داداشم ۳۳ سالشه دختره ۲۴ 

شوهرم میگه به هیچکس هیچی نگو ولی من خیلی غصه خوردم وقتی دیدم🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنداداش یا جاری؟؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2731
2738

به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی دخالت نکن علل خصوص که حاریته

پس فردا جار میزنه تو با دختره ارتباط داشتی عمدا انداختیش وسط زندگی اینا

حتما حاریت میدونه که انقدر اعتماد بنفسش کمه و با صورت خودش ور میره

من بودم اگه از زبون خودمم نمیگفتم به طریقی مثلا نامه تایپ شده مینداختم تو خونش میگفتم چون حقشه بدونه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴