2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین مشورت بدین

53 بازدید | 16 پست

می‌خوام برم یه جایی(تفریحی نیست) هی دوستم میگه سوغاتی بیار برام 😑منم الان واقعا وضع مالیم اکی نیست 

شما باشید چی میگید ؟

دوست مجازیمه

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی جمع هم میگه (گروه )

تو پیوی بهش بگو

اصلا مگه نمیگی نجازیه خب چجوری سوغاتیو بهش میدی؟

همین بهونه ی خوبیه بگو فک کردم جدی نمیگی شوخی میکنی

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️
2728
تو پیوی بهش بگو اصلا مگه نمیگی نجازیه خب چجوری سوغاتیو بهش میدی؟ همین بهونه ی خوبیه بگو فک کردم جد ...

همینجایی که می‌خوام برم شهر اونه 

میگه از شهر خودت میای سوغاتی بیار 

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
تو پیوی بهش بگو اصلا مگه نمیگی نجازیه خب چجوری سوغاتیو بهش میدی؟ همین بهونه ی خوبیه بگو فک کردم جد ...

فکر خوبیه وقتی رسیدم اگر گقفت قیافمو به حالت تعجب در میارم میگم فکر میکردم داریم شوخی میکنیم 🤨

بگو نو مانی ام عزیزم دهنتو ببند فعلا سوغاتی شهرت چیه؟

خوراکی های مختلف و شیرینی و اینا

2740
فکر خوبیه وقتی رسیدم اگر گقفت قیافمو به حالت تعجب در میارم میگم فکر میکردم داریم شوخی میکنیم 🤨

اگه گفت شوخی نبوده بگو حتی یک درصدم احتمال نمیدادم بخوای توی دیت اول سوغاتی ازم بگیریو جدی گفته باشی

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️
اگه گفت شوخی نبوده بگو حتی یک درصدم احتمال نمیدادم بخوای توی دیت اول سوغاتی ازم بگیریو جدی گفته باشی

مرسی که اینقدر خواهرانه راهنماییم کردی 

من قدرت نه گفتنم پایینه 

نمیتونی ی چیز ارزون بگیری براش؟

آخه یه گروهه 

اگه بخوام ببرم یه دوست دیگه دارم از این صمیمی ترم باهاش

واسه اونم باید ببرم 

واسه استادمونم باید ببرم 😑😑

2706