2733
2739

نمیشه بری سوئد؟ 

2سال خواننده ی خاموش بودم🤌🏻 .  یه صلوات میفرستید برایِ حل شدنه مشکلاتم؟ 🥺  محتاجم به دعاهاتون😞           عاشقِ سریال دیدن، پیتزا،پاندا، رمان💜   رمان عاشقانه ی ایرانی اگه بهم معرفی کنید ممنون میشم(ترجیحا غمگین نباشه😁) عاشقِ کشورم،زبانم* اگه دیدید از کلماتی استفاده کردم که اروپایی بود تذکر بدید بهم🤌🏻*یه چیزه دیگه کاربری چند نفرس، یه دانشجویه نوزده ساله، یه مامانه 26ساله و یه دبیرستانیه خرخون🤓🤌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
همون نام پروفایلت بررازنده ات اینجا من نظر سنجی گذاشتم نه گاوی مثل تو بیاد خوشمزه بازی در بیاره  ...

تو با این طرز ادبت بهتره از طویله بابات بیرون نیای چون سگی مثل تو خطرناکه بره اونور پاچه بقیه رو بگیره هری 

یکی از آشناهای دور استرالیا هست که اینجا کار ناخن و رنگ مو انجام میداد . رفت اونور اصلا براش خوب نبو ...

کلا لاین های بیوتی مثل میکاپ و رنگ مو اونور پر بازده نیست باید با این مهارت می رفت عمان تا بهش کمک بشه درامد بالا داشته باشه 

2738

کشور های اروپایی و استرالیا و آمریکا و کانادا عموما مثل ایرانی لاین زیبایی شون قوی نیست و اغلب هندی ها و عرب ها این کارو انجام میدن که کیفیت کارشون پایینه پس واسه یک ایرانی خوب جواب میده اونجا 

اما مشکل رفتنشه، خیلیا تحصیلی میرن و کنار تحصیل همین کار رو انجام میدن و بعد فارغ‌التحصیلی هم کارشونو توسعه میدن 

کلا لاین های بیوتی مثل میکاپ و رنگ مو اونور پر بازده نیست باید با این مهارت می رفت عمان تا بهش کمک ب ...

دقیقا . یه خانمی رفت عمان کارش خیلی گرفت اونجا اما الان رفتش کانادا هیچی

کشور های اروپایی و استرالیا و آمریکا و کانادا عموما مثل ایرانی لاین زیبایی شون قوی نیست و اغلب هندی ...

من دنبال اینم ببینم شغلم که فشیال هست کدوم کشورها طرفدار داره برای ویزا اقدام کنم گفتند استرالیا هست اما می خوام بدونم کسی تجربه داره یا اشنایی اونور داره که بگه بازار کارش اونجا خوب هست 

2706