2733
2739

سلام خانما..

من بارداری دومم هست،کلی قبلش دعا کردم بدویار باشم اضافه وزنم تو بارداری از دست بدم اما ..هی..

نصف قبلنم غذا میخورم چه بسا یک سوم بعضی وقتا 

ویارم دیوونم کرد این سه ماه

نه تنها وزن اضافه نکردم بلکه ۱.۵کیلو هم اضافه کردم😑

سر پسرم ویار نداشتم بیش از حدهم غذا میخوردم اما ۳ماه اول ۳کیلو وزن کم کردم

اما الان باویار دیوونه کننده انگار نه انگار

اه

چطوری بعضیا انقدر کم میکنن اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کلا بدنم تکون نمیخوره 

نه حاضر لاغر بشه نه چاق

اضافه وزن الانمم از پسر اولم مونده

دکترم ۸تا ویتامین در روز برام نوشته بود تو ۵ماه ۳۰کیلو وزن اضافه کردم منی که تو ۳اه اول باکلی خوردن ۳کیلوهم کم کرده بودم

بعد زایمان۱۴کیلوش موند 

گفتم تو این بارداری حداقل یکم کم کنم

اونم انگار نه انگار

اونایی که گلا لاغرن وزن کم میکنن یانه تپلاهم کم کردید؟

وای اسی دمت گرم من دیگ پنج ماهمه هنوز نیم کیلو اضافه کردم دکترم کلی قرص و زینک نوشته ولی میبینه فایده نداره سر همه بارداریام منج تا هفت کیلو اضافه میکنم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من سر پسرم هیچی نمیتونستم بخورم پنج کیلو کم کردم.الانم یکم از بارداری اولم بهترم یکم میخورم ولی خیلی کم فک صبحانه ی لقمه کوچولو ناهار اگه برنج باشه نهایت سه قاشق شامم بیشتر اوقات نمیتونم بخورم،چهار کیلو کم کردم تا الان

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
ناخواسته که نیست بهتر بود قبلش وزن کم میکردی نه الان

میگم بدنم خیلی به تغییر وزن مقاوم 

تو حالت بارداری نه چاق میشه نه لاغر

من ورزش سنگینم میکردم 

رزمی کارم

اما کم نکردم

2740
خوشا به سعادتت،دستت رو سر من😂 کلا لاغری؟

قدم ۱۶۴ وزنم ۵۷ اسی 

ولی اندام خودمو دوس دارم چون اکثر وزنم توی باسنه ولی ای خاهر چه کنم ک این شکم بعد زابمان سخته اب کردنش

به همون ترک ها نمی ارزه لاغری

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
من سر پسرم هیچی نمیتونستم بخورم پنج کیلو کم کردم.الانم یکم از بارداری اولم بهترم یکم میخورم ولی خیلی ...

وای من اینجوری بخورم ۱۰کیلو کم میکنم قطعا؟😅

من کلا هرکی میبینتم(وقتایی که باردار نیستم)میگه وای تو انقدر میخوری چاق نیستی چرا اگر ما بودیم الان ۱۰۰کیلو بودیم مثلا

کلا اندامم اصلا به وزنمم نمیخوره فکر کنم چون ورزش میکنم

چون دور کمرم خیییییلی لاغر تقریبا هیچی شکم ندارم دنده هام معلومه برای همین هیچکس قبول نمیکنه وزنم چقدر

قدم ۱۶۴ وزنم ۵۷ اسی  ولی اندام خودمو دوس دارم چون اکثر وزنم توی باسنه ولی ای خاهر چه کنم ک این ...

منم قبل پسرم همین بودم ۱۶۳ با ۵۷

همیشه عالی بوده اندامم برای همین لتقدر سختمه و رو اعصابمه این اضافه وزن

منم قبل پسرم همین بودم ۱۶۳ با ۵۷ همیشه عالی بوده اندامم برای همین لتقدر سختمه و رو اعصابمه این اضاف ...

نگران نباش باز میفتی تو شیردهیپوست استخونت میکنن

2706