2733
2734

شما الان داری؟ چند هفته ای؟

من هنوز نگرفتم ولی تو غربالگری ریسک مسمویت بارداری داشتم

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فشارم رو ۱۳ چن روزه ، پیام دادم دکتر ببینم باید چیکار کنم ، ۲۷ هفته 

اهان

ان شالله چیزی نیس

من هفته نوزدهم

فشارم پایینه هنوز

ولی هر شب آسپرین میخورم بخاطر همون ریسکع که گفتم

غذای کم نمک می‌خوردم

سالاد و خیار و ماست بدون نمک و سس زیاد میخورم

از الان احتیاط میکنم کلا

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

من بارداری دوم فشارم بالا بود از اولش دیگه تا آخرش سه جور دارو خوردم برای فشار الان دوباره باردار شدم هنوز نرفتم دکتر ولی تو خونه میگیرم فعلآ خوب بوده ولی می‌خوام برم پیش دکتر استرس میگیرم بالا می‌ره البته الآنم دارم یه قرص فشار روزی یکی میخورم

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
خیلی خوبه  دعا کن مشکل منم با همون اسپرین و رژیم غذایی درست بشه

نه نترس

خیلیا دارن

تو فامیل ما خیلیا داشتن به سلامتی فارغ شدن

ان شالله شما هم به سلامتی فارغ میشی

استرس خودش فشارو می‌بره بالا