2733
2734
عنوان

بی بی چک خودکاری روژان معتبره

1821 بازدید | 25 پست

3روزمونده به موعدم ولی لک قهوه ای دیدم،گفتن بیبی بزنم هاله انداخت ،نمیدونم پریودیه یا لک بینی برم ازیا نه🤧🤧🤧

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
بزار ده روز از موعدت بگذره بتا بده. این مدت بی بی چک بزن. اگه زود هاله انداخته مثبته

زود انداخت زیر 2دقیقه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
17ام

الان تاپیک ماه قبلتپ دیدم اونم هاله افتاده بود. به بی بی چک اعتماد نکن. منم شک افتادم هر چی میزنم مال من بعد دو ساعت هاله میندازه که میکن معتبر نیست

دعام کنین چیزی بشه که بخاطرش همش دست به دعام🌹
الان تاپیک ماه قبلتپ دیدم اونم هاله افتاده بود. به بی بی چک اعتماد نکن. منم شک افتادم هر چی میزنم ما ...

عزیزم ماه پیشم باردار بودم دفع شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عزیزم ماه پیشم باردار بودم دفع شد

چقد منی تووووو...منم ماه پیش دفع شد نطفه م‌تو هفته ۶.الانم مجدد اقدام کردم نتونستم صبرکنم اصصصلا دلم یحوری بود.امروزم موعدمع نشدم هنوز ولی درد پریودی و کمردرد و دارم

عه خب پس بارداری ♥️😍 چون میگی زود هاله افتاده بزار دو روز دیگه مجدد تست بزن 

ماه پیش مدیکور زدم 5روز قبل موعد ،عکس گذاشتم روزای بعدش زدم کمرنگ شد ودرنهابت 17 ام پری شدم ،پری که  عرض کنم تا روز 6 فقط لخته دفع کردم ودرد داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد منی تووووو...منم ماه پیش دفع شد نطفه م‌تو هفته ۶.الانم مجدد اقدام کردم نتونستم صبرکنم اصصصلا دلم ...

منم چند روزه دارم دردو خیلی سعی کردم بیخیال باشم تا الن ک لک دیدم زدم،امیدوارم باردار باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماه پیش مدیکور زدم 5روز قبل موعد ،عکس گذاشتم روزای بعدش زدم کمرنگ شد ودرنهابت 17 ام پری شدم ،پری که ...

اهان لابد شیمیایی بوده. منم دو روز پریود شدم ولی لخته بود و حجمش کم. ۱۱ روز بعد اون خونریزی کم بتا دادم منفی بود بی بی چک میزنم هاله میفته اما خیلی دیر دکتر گفت معتبر نیست.

دعام کنین چیزی بشه که بخاطرش همش دست به دعام🌹
ولی مگه پریود نشده بودی چجوری دفع شد

5روز قبل موعود زدم هاله واصح انداخت روز 4 زدم کمرنگ تر روز 3 هم کم رنگ تر و شبش پریود شدم تا روز 6 هم فقط لخته دفعذمیکردم و درد داشتم قبلا اصلا لخته نداشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706