2737
2734
عنوان

خانمهای شیرازی و اطراف لطفا

69 بازدید | 9 پست

سلام وقت بخیر دوستان

پسرم مشکل تمرکز داره دکتر مغز واعصاب کودکان ببرم یا روانپزشک کودکان لطفا راهنمایی کنید. 

اگر دکتر خوبی میشناسید لطفا معرفی کنید.

ممنون میشم 

فقط خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما اول ببرش مشاوره و روانشناس 

چون شما ببری روانپزشک احتمالأ دارو هم بهش بدن که شاید نیاز نباشه و بهتره اول ریشه یابی بشه و ببینید آیا از جانب اونا نیاز به درمان عمیق تر هستش یا خیر 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
شما اول ببرش مشاوره و روانشناس  چون شما ببری روانپزشک احتمالأ دارو هم بهش بدن که شاید نیاز نبا ...

بله درست بنظرتون یک بار روانشناس ببرم جواب میده که نیاز به روانپزشک داره یا نه؟ چون  مسافرم نمیتونم زیاد شیراز باشم.

اگر روانشناس خوب میشناسید لطفا معرفی کنید بچم ۹سالشه

فقط خدا 
بله درست بنظرتون یک بار روانشناس ببرم جواب میده که نیاز به روانپزشک داره یا نه؟ چون  مسافرم نمی ...

عزیزم چون مشکلشون عدم تمرکز هست همون روانشناس بهتر می‌تونه کمک بده اونقدر که کلام آدما موثر هست در روند درمان استفاده از دارو نیست و حتی دارو می‌تونه  مضر هم باشه 

براتون اسم و آدرس میزارم 

ببینید اول تشخیص روانشناس چی هست لازم بود خودشون ارجاع میدن به پزشکان دیگه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2738
ممنون عزیز از راهنمایتون  ممنون میشم ادرس دارین بزارید

عزیزم تماس گرفتم مثل اینکه خانم دکتر مسافرت هستند 

اما این خانم دکتر رو بهم معرفی کردند گفتند ایشون هم می‌تونن بهتون کمک بدن 

خانم دکتر مروارید قنبر نسب 

بزنین نت اطلاعاتشون میاد بالا