2752
2734
عنوان

زیارت و حرم

64 بازدید | 10 پست

سلام دوستان میشه لطفا جواب بدید 

اینکه تو حرمی و زیارت هستی و کسی میاد به نظرت یعنی چی یکی دوبار طبیعی هست 

ولی من زیارت بودم از شروع سفر تا لحظه برگشت کسی دائم جلو چشمم بود  از آشناها که خیلی وقته باهم قهریم و اصلا هم تو فکرش نبودم ولی اونجا دائم جلو چشمم بود خیلیا رو ب قیافه اون میدیدم یهو دلم می ریخت میگفتم عه فلانی به خودم میومدم که اشتباهه انقدر این اتفاق افتاد که عصبی شده بودم دلم میخواست یه دل سیر گریه کنم که این شخص چی میخواد از من...

تو رو خدا اگه کسی میدونه و پیش اومده براش بگه  

اشتی کنید

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.

دلشو شکستی؟ یا دلتو شکسته 

ی حقی ب گردن هم دارین فک کنم

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کینه رو دور کن تا زیارتت قبول بشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731

ما میگم اون شخص نیاز به دعا داره

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
دقیقا حق از من به گردنش هست بهم تهمت زده و ناحقی کرده حتی اگر راه آشتی هم باشه از طرف اون باید باشه ...

امیدارم حل شه 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ما میگم اون شخص نیاز به دعا داره

خلی دوست دارم دلیلش بفهمم قطعا بی دلیل نیست و اصلا طبیعی هم نبود یعنی یکسره چلو چشمم بود خیلی عصبی شدم اینکه نمیدونستم چرا اینجوری شده چرا بعد این حدود ۲ سال تو همچین جایی ولم نمیکنه