2733
2734

خواهرشوهرم و شوهرش و۲تا بچه هاش دارن میان شهرما شوهرم ضامن وامشون شده ی روز کاری و مرخصی میخواد بگیره برا کارشون بعد اونا شب یجا میمونن صبحن میرن بانک

شوهرم میگه بگم بیان نهار ،منم ۳۵هفته باردارم کمردرد دارم سیاتیکم بدجور میگیره سزارینی بودم سراولی...اگ بگم بیان احتمال داره تا شبش هم بمونن ؟؟وضعم بده تندتند سرویس بهداشتی باید برم وتعویض و...خونشون ی شهر دیگه س اول شب میرسن خونه اقوام نزدیک بانک،بانک تا خونه ما هم۱ساعت ونیم راهه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از بیرون غذا بگیره شوهرت البته اگر اصرار داره بیان

وگرنه نه نگو کسی از تو توقع نداره تو این وضعت

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
2728
2740
اول خودت دوم خودت سوم خودت ....به همسرت بگو درد داری نمیتونی تمام..اصلا هم باهاش بحث نکن

شوهرم انقد مادر خواهری ،الان باهاش قهرم واقعا چ توقعی داره تازه ی پسر۴ساله شیطونم دارم دست تنهام هستم مادر ندارم

ب نظرم اونم خواهرشه اون میاد کمکت هم میکنه..سختش نکن هیچوقت جلوی شوهرت برای اومدن خانوادش قرار نگیر. ...

اخه من ی پسر۴ساله شیطونم دارم اونا تابرسن ظهر شده باید همه چی اماده باشه صبحها بسختی بلند میشم از کمر درد انقد باسنم تا پاهام میگیره حد نداره نمیتونم سرپا وایستم کمکی هم ندارم

چند تا سوال دارم ازت نیاز نیست جواب بمن بدی ب خودت صادقانه جواب بده.خودتو بزار جای زن برادرت.بری شهر دیگه که خونه برادرت اونجاس توقع نمیکنی بری خونه داداشت ؟؟؟ میری خونه فامیلت یا داداشت ؟؟؟ اگر داداشت یا خانومش بهت تعارف نکنن دلت نمیگیره ؟؟؟ اگر خانواده خودت هم بودن میگفتی حال ندارم و فلان ؟؟؟ مثلا خواهرت یا داداشت یا پدر مادرت 

دنیا رو برای چی اینقد سخت گرفتین مریضی اوکی از بیرون ک غذا میتونین بخرین ؟؟؟ چند دست غذا بگیرین دور هم بخوربن بالفرض ک حتی بمونه ب شوهرت بگو باهات همکاری کنه یا اصن ب خود خواهرشوهرت بگو حال نداری تا خودش کارا رو رواج بده 

فاز روشنفکری برنداشتم فقط طبق عقیده ام نظرمو گفتم 

اخه من ی پسر۴ساله شیطونم دارم اونا تابرسن ظهر شده باید همه چی اماده باشه صبحها بسختی بلند میشم از کم ...

ب شوهرت بگو مرخصی بگیره کمکت کنه..بگو منم دوس دارم بیان اینجا اما میگم این بمده خداهابهشون سخت نگذره... خودت میدونی و وجدانت بیان قدمشون روی چشم ولی بمون هوامو داشته باش ...و تمام..

چند تا سوال دارم ازت نیاز نیست جواب بمن بدی ب خودت صادقانه جواب بده.خودتو بزار جای زن برادرت.بری شهر ...

شوهرم درامدش انقد نیس ک مستاجرم هستیم‌..غذاها خیلی گرونن حتما ۱یا ۱ونیم میشه کیفیت خوب..ی پسر۴ساله شلوغم دارم دست تنهام مادرم ندارم وگرنه میگفتم میومد کمکم..اونا تا بیان ظهر شده میترسم بگم نتونم ابروم بره...خیلی کمرم درد میگیره یکم وایمیستم،،،شوهرم ی روز کاریشو بخاطرشون نمیره مگه کمه همون ۵۰۰الی ۷۰۰ از حقوقش کم میشه،گفتم اگ خودشون گفتن میایم خونتون بگو باشه و یکاریش کنم وگرنه الکی تعارف کنم وقتی حال ندارم کمرم درد میکنه چی بگم اونام ظهر بیان تا نهار بعدش دیره برا حرکت شام و جای خوابم مهمه خونمون کوچیکه منم تندتند میرم دستشویی ،من بودم از زن داداشم توقع نداشتم تو این وضع ،اونا شب میرسن خونه خواهرشوهر خودش اقوام دور نیس ب بانکم خیلی نزدیک تره اخه

2706