2752
2734

سلام خانوماتوروخدابیایددارمازنگرانی میمیرم پسرم دوساله شیش ماهشه خیلی خوب صحبت می‌کرد من پسرموهفته پیش ازپوشک گرفتم بعد دوروز متوجه شدم ک پی پی نمیکنه ینی میترسع بعدپسرم همش جلوشومیگرف میگف آخ آخ. من فک کردم عفونت ادراری داره بردمش دکترچون ماه پیشم داشت  تازه خوب شده بود

بعداینک دوتاآمپول داشت آمپول دوم ک زدیم ترسیدوگریع کرد روزبعدشم ازسگ ترسیده الانم دوروزه بریده بریده حرف میزنه درحالیک قبل این هیلی خوب حرف می‌زد حتی چن تاشعرمیخوند

خب

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ترسیده باید ترسش بریزی...ببرش پارک شهربازی تا ترسش کم کم بریزه...یه آیت الکرسی هم بنویس بزار توبالشتش

کاربر سال ۹۷...موافق تاپیک طنز،داستان زندگی،درددل،سوال های مامانا راجع به بارداری وبچه ها،و..............مخالف تاپیک حس ششم، طلسم، جن،آرمی و.... 

عزیزم طفلکی، چقدر ناراحت شدم، درست نشد ببرش مشاور یا گفتاردرمان

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
خیلی نگرانم کارم شده گریه دوروزه 

عزمزمه نگران نباش...خوب میشه تا فردا پس‌فردا 

کاربر سال ۹۷...موافق تاپیک طنز،داستان زندگی،درددل،سوال های مامانا راجع به بارداری وبچه ها،و..............مخالف تاپیک حس ششم، طلسم، جن،آرمی و.... 

اصلا نگران نباش فقط تو حرف زدنش اصلا فشار به روش نیارید، اصلا تو حرفش صحبت نکنید، یجورایی جلو پسرتون بی اعتنا باشید خودش به مرور درست میشه. دختر منم یه مدت همینجور شده بود

یبوست شده احتمالا

گل محمدی ونبات دم کن بده بهش یاشیاف گلیسرین بزار 

روغذاش روغن زیتون بریز

برای ترسش نمک بکن تو پلاستیک وقتی خوابه بزار زیر سرش بعد باهمون اب نمک درست کن یه کاسه داغ کن اب نمک روبریز توکاسه 

قران بخون 

باهاش بازی کن سرگرمش کن کم کم ترسش بریزه استرس بهش وارد نکن خودت جلوش ناراحت ومضطرب باشی به بچه منتقل میشه

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
اصلا نگران نباش فقط تو حرف زدنش اصلا فشار به روش نیارید، اصلا تو حرفش صحبت نکنید، یجورایی جلو پسرتون ...

همون دوسالگی یابزرگتر ؟آخه خیلی خوب حرف می‌زد خیلی قشنگ شعرمیخوندهمه تعجب میکردن ازصحبتاش حرفایی میزد ک آدم بزرگ نمیگه

همون دوسالگی یابزرگتر ؟آخه خیلی خوب حرف می‌زد خیلی قشنگ شعرمیخوندهمه تعجب میکردن ازصحبتاش حرفایی میز ...

بله حدودا ۲سالش بود. دختر منم خیلی قشنگ و روون حرف میزد یهو مثل پسر شما شد اما من آگاهانه برخورد کردم خداروشکر درست شد

2706